Bestsellet Evy Urbaníkové Měj mě rád přichází na český trh

Nakladatelství Motto vydalo v pořadí již osmou knihu nejúspěšnější slovenské autorky současnosti Evy Urbaníkové Měj mě rád. Příběh osloví každou ženu, s kterou někdy zamávala vášeň tak velká, že se jí nedalo odolat. Kniha, která vyšla na Slovensku v červenci tohoto roku se s prodaným nákladem přes patnáct tisíc kusů stala ihned bestsellerem. Eva Urbaníková získala slovenské ocenění »Platinová kniha« za dosud všechny své vydané knihy, stala se nejprodávanější slovenskou autorkou za rok 2010 a ve stejném roce dosáhl její román Svět mi je dlužný na titul nejprodávanější slovenské knihy. Prodala více než osm set tisíc knih a podle její prvotiny Všechno nebo nic a Všechno nebo nic: Příběh pokračuje se bude v zimě natáčet film.


„Jestli se právě nacházíte ve stádiu, kdy máte ve svém životě muže, kterému nedokážete odolat, i když je Vám jasné, že celý ten vztah je nesprávný, nebo jím někomu ubližujete, je tato kniha právě pro Vás. Protože za všechno, co v životě uděláte, zaplatíte. Někdy draze,“ přibližuje čtenářkám svůj nový příběh Eva Urbaníková. Její nejnovější román pro ženy s názvem Měj mě rád vypráví o tom, že někdy děláme věci, o kterých víme, že nedopadnou dobře, ale i přesto si nemůžeme pomoct. Kniha je také o přátelství mezi dvěma ženami, o lásce k sobě samé, o správných rozhodnutích a o nesení následků za ta špatná.
Momentálně se Eva Urbaníková plně soustředí na film, který se točí podle jejích prvních dvou knih, ke kterému napsala scénář a který se už v zimě začne natáčet. „Všechny moje aktivity se teď točí kolem filmu a vypadá to tak, že příští rok si dám od psaní pauzu,“ vzkazuje autorka.

Foto: Nakladatelství Motto