Bernadette von Dreien – Christina, II kniha, Vize dobra

„Ano, to je opravdu fantastické. Christinina slova mě opět hluboce zasáhla. Ačkoliv to, o čem mluví, je pro mé vnímání světa stále ještě hodně náročné a vyčerpávající, vnímám to jako obrovské privilegium, že s její pomocí mohu rozšířit své obzory a poznat zblízka působení lidí nové éry.“ Tak to jsou slova autorky, matky Christiny, dívky, která přišla na tento svět pomoci lidstvu prožít a projít vyššími vibracemi a celkově zlepšit naše smýšlení o světě kolem nás a nastavit si nové vidění. Nové vidění znamená nový svět.

Tak nějak chápu poselství a knihy o Christině. Tato mne však mimořádně oslovila, a možná i na její popud se ráda vrátím i k prvnímu dílu. A mohu prozradit, že na světě je již i díl třetí s názvem Nakonec všechno dobře dopadne.

A o čem nám Christina tentokrát popovídá?

Zdůrazním velmi ráda, že tentokrát mi celé povídání znělo hladce, čtivě a plynulo s rostoucí zvědavostí čtenářovou stále do větších hloubek, v nichž jsem nenásilně nacházela i svou vlastní moudrost, jako kdyby moje duše s něčím souhlasila více, něco pro ni je nové a tam jsem spíše byla zvědavým čtenářem. A souhlasím se slovy matky, protože některé věci vás hluboce zasáhnou, někdy se pozastavíte nad dokonalostí lidské duše a člověka, i světa samotného, jindy podivíte nad nelogičností, kterou žijeme. Všechny tyto emoce už jistě znáte, pokud po této jedinečné knize sáhnete.

Christina tu rozebírá částečně ještě svoje dětství, mládí, nahlížíme opět do nelehkých časů celé rodiny, své se dozvědí příznivci akáši, dozvíme se o červích dírách, evoluci člověka, o duších a jejich organizací na světě (a to mne velmi zasáhlo, jen představa, že možná jsme někteří příbytkem pro dvě duše, jež se rozhodly sbírat zkušenosti dohromady, nebo že jedna duše žije ve dvou tělech, klidně i na opačné straně zeměkoule). Christina se hodně zabývá i precizním povídáním o mužské a ženské energii, píše o Atlantidě a dílem již rozebírá vzestup lidstva, dívá se na věci dobré i zlé a v podstatě vidí stále dobrou naději na to, aby svět byl jednou lepší.

A v celém tomto duchu se celé povídání nese, čímž mne neustále poháněla zvědavost a radost z toho, že více rozumím sobě, světu a že máme naději. Že tenhle život mne baví!

Ale tento díl, Christina, vize dobra, díl II, je asi nejdobrodružnějším dílem z dosud vydaných. Je k zamilování a k pěknému počtení nejen večer před spaním.

 

O autorce:

Bernadette von Dreien, občanským jménem Meier, se narodila a žije ve švýcarském Toggenburgu. Je bývalou vrcholovou reprezentantkou v lehké atletice. V současnosti působí jako přírodní léčitelka. Je vystudovanou lékařskou asistentkou a v letech 2013 – 2017 studovala přírodní léčitelství se zaměřením na tradiční evropské přírodní léčitelství. V současné době žije se svou dcerou Christinou a synem Mariem v obci Dreien ve švýcarském kantonu Sankt Gallen.

 

Foto: www.anch-books.eu