Andělé krystalů – 44 inspirací moudrosti a podnětů

Neseďte na tý zemi, je z ní fakt blbej výhled, pojďte a vstaňte! Tak přesně tak mohou působit tyhle krásné zářivé a barevné karty věnované moudrosti kamenů, symbolice staré jako lidstvo samo. S úctou si můžete v takovou chvíli vytáhnout jednu kartu a zamyslet se, jestli na ní není něco pravdy. A pak ji brát jako tu podanou ruku, která vás nenechá sedět na té zemi s mizernými vyhlídkami do budoucnosti. Ze stoje a s hlubokým nádechem se svět zdá hned jinačí.

IMG_20180805_213044

A hned je v něm i víc šancí něco změnit, něco zkusit jinak….

Tak si to hned zkusíme, co nám takové karty mohou nabídnout za pomocný prstíček?

Vezmeme si dvě:

Azurit

Hluboké emocionální léčení (Vaše srdce je připraveno vyléčit se z předchozích zážitků a vy jste ochotni věnovat čas a energii terapeutické péči).

a

Smaragd

Obřady a oslavy (Je čas důležitých životních přechodů, jako jsou svatby, narozeniny, promoce a výročí).

Tak a je to venku. Na té zemi se opravdu nevyplatí sedět a patrně už i cítíte, že tam sedět nechcete. Že chcete oprášit kolena a začít něco znova. Nově. Začít se nadechovat. A navíc jsou poblíž nové životní přelomy, kdy nemusí jít o svatby a narozeniny, ale i o jiná důležitá období a rituály, zážitky, po kterých nebude už záhodno dělat něco po staru, nebo žít starý život se stejným nasazením. Bude se chtít čerstvý vítr do plachet a novou krev do žil. To všechno v tomto období využijete a bude vám to možná i zvenčí nabídnuto, byť třeba jen v drobných náznacích.

A při pohledu na celou kombinaci karet mne ještě napadá, že je dobré období pro splnění snů, plánování nových snů a vizí a dělání prvních kroků v cestě k jejich realizaci.

Nejvyšší čas oprášit kolena!

Azurit je navíc podle autorky kámen hlubokého emocionálního léčení a očisty, takže i to špatné, co se nyní děje, je tu proto, aby se vyčistil stůl a aby se uvolnil prostor pro něco nové. Věřte, že na špinavém stole by to tomu, co přijde, vůbec neslušelo!

 

O autorech:

Doreen Virtue – autorka textu je psycholožka, křesťanská mystička a je známa jako »andělská dáma«, vystupuje v médiích, napsala bezpočet knih a vytvořila sady karet, které jsou stále velmi oblíbené. Můžete ji najít a poslouchat pravidelně v rádiových pořadech, o kterých informace najdete na angeltherapy.com

Marius Michael-George – autor ilustrací je vizionářský umělec, učitel kreslení. Pochází z rumunské Bukurešti a v současnosti působí ve výtvarném studium v Montaně a v galerii v Kalifornii. www.mariusfineart.com

 

Foto: www.synergiepublishing.com