Alessandra Torre – Smlouva na lásku

Léto nám krásně pokračuje a já jedu nadále na vlně romantiky. Tentokrát jsem dostala erotický román a vzhledem k tomu, že předešlá kniha autorky (Hříchy Hollywoodu) se mi velmi líbila, tak jsem se těšila. Ale jsem jemně na rozpacích, jak formulovat, co se mi na knize líbilo i nelíbilo.

Nejlépe je to napsat otevřeně, a tak začnu lehkou kritikou, abych mohla skončit pozitivně.

Velmi mi lezla na nervy hlavní hrdinka Candace. Jako chápu, že si vybrala tu nejjednodušší cestu jak se dostat k penězům bez dřiny, ale tím přišla tak trochu o úctu sama k sobě. Je striptýzovou tanečnicí u tyče. Ví to, lituje se, jak dopadla, ale stejně zůstává tam, kde je. Pak se objeví milionář Nathan, který ji nabídne za určitých podmínek manželství a ona po tom skočí jak pes po kosti. I když ji ponižuje a chová se k ní hrozně. Ví to, ale ona mu prostě nemůže odolat. Nathan před ní schovává tajemství a ona po něm pátrá.

Osobnost hlavní hrdinky si protiřečila v tom, co si myslí a co dělá. No nic moc.

Ale nyní se dostávám k tomu, co se mi líbilo. Musím uznat, že erotické scény byly opravdu velmi žhavé a mezi hlavní dvojicí to pekelně jiskřilo. Erotika v knize převládá a autorčina fantazie je bohatá. Erotických romancí jsem přečetla více a tato patří k těm vydařeným. Je neuvěřitelně čtivá, má děj, jsou zde žhavé erotické scény s velkou představivostí a skončí to pohádkově.

Čtenář této knihy musí vzít v potaz, že hlavní hrdinka jde po penězích, ale tak nějak se s tím srovná a začne se chovat celkem normálně. Také nedokáže odolat partnerovi a tak trochu se nechá ponižovat. Ale to se taky na konci vybalancuje. Takže kdo chce v létě číst nažhavenou romanci, plnou erotiky, která může být inspirující, tak vzhůru do této knihy.

 

Hodnocení: 70%

 

Více infa: https://www.mysterypress.cz/smlouva-na-lasku/

 

Foto: Nakladatelství Mysterypress