Muzikálový hezounek Drahokoupil se promění v Kocoura

Dvaadvacetiletého muzikálového zpěváka Vojtu Drahokoupila diváci můžou nyní vídat v Divadle Broadway ve dvou muzikálech a chystá se na třetí. Loni nazkoušel roli d´Artagnana s bolestmi způsobenými nalomenou chrupavkou. Zranění si způsobil při natáčení klipu a d´Artagnana musel odehrát s ortézou, kterou odložil až téměř v den premiéry muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou.

MJP17-182-1573

A jak to má mladý zpěvák s konkurzy? Musí je stále navštěvovat, nebo si ho už producenti vyhlížejí sami? Roli Raula v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou jsem získal na základě konkurzu. V průběhu zkoušení jsem také naskočil do role Ludvíka, kterého hraji s Honzou Kopečným a Davidem Gránským, takže hraju v jednom muzikálu dvě role, vlastně tři, protože Ludvík je dvojrole,“ prásknul nám Vojta.

1V6A0251rw

Nyní ho čeká zkoušení muzikálu Kocour v botách, kde si zahraje hlavní roli kocoura. Nabídku zahrát si Kocoura jsem dostal od produkce Divadla Broadway už napřímo, takže jsem se nemusel zúčastnit konkurzů. Vlastně ano, ale jen jsem přihlížel na průběh,“ dodal se smíchem Drahokoupil, který se v roli Kocoura objeví od listopadu.

1V6A0198rw 1V6A0141rw 1V6A8339

Foto: Divadlo Broadway