Za vysvědčení s vyznamenáním do ZOO Tábor zdarma, otevřeno bude i v pátek 29. ledna

Pětiměsíční snažení a studijní dřina se českým školákům zúročí už tento týden, na jehož konci dostanou své pololetní vysvědčení. Po jednoznačném zhodnocení studijních úspěchů či neúspěchů následuje pravidelné jednodenní volno – pololetní prázdniny. Školní úspěchy letos ocení i ZOO Tábor, která mimořádně otevře i v den školního volna, tedy v pátek 29. ledna. Všichni školáci, kteří na pokladně předloží vlastní pololetní vysvědčení s vyznamenáním, budou mít vstup zdarma. Akce platí celý prodloužený víkend od pátku 29. ledna do neděle 31. ledna.

mraz_v_zoo_tabor (2)
„Rozhodli jsme se podpořit nejúspěšnější studenty a dát jim malou odměnu za jejich pětiměsíční studijní úsilí. Pololetní prázdniny jsou ideální dobou pro návštěvou táborské zoologické zahrady. Děti se zde dozvědí spoustu zajímavostí ze zvířecí říše, které mohou později využít v hodinách přírodovědy,“ láká k návštěvě ZOO Tábor její ředitel Evžen Korec.
O prodlouženém víkendu čekají návštěvníky ZOO Tábor komentovaná krmení, jejich přesný rozpis lze nalézt na našich webových stránkách www.zootabor.eu. Kromě nich uvidíte, jak se s teplotními výkyvy letošní zimy vypořádávají naše zvířata. Například arktičtí vlci, mývalové severní či tygři ussurijští velmi milují mrazy, takže poslední dny stále jen dovádí ve venkovních výbězích. Přijďte se na jejich sněhové hrátky podívat i vy se svými dětmi.

nosalove_na_snehu_zoo_tabor (3)
Celou zimu až do Velikonoc má ZOO Tábor otevřeno každou sobotu a neděli od 9 do 16 hodin.

Foto: www.zootabor.eu

1920x1080px_osudy_hvezd