Pokud na svatební cestu, tak do Tater

Grand Hotel Kempinski High Tatras získal další mezinárodní ocenění, když v International Hospitality Awards zvítězil v kategorii Best Honeymoon Destination. Rozhodla o tom odborná čtrnáctičlenná porota, jejímž členem je i Slovák Robert Vincze, bývalý ředitel Slovak Convention Bureau.

Kempinski Hotel High Tatras 10.-17.08.09

Není to jen pečlivě zrenovovaná historická budova hotelu, krásné spa nebo výhled na nádherné Štrbské pleso, ale hotel se jednoduše vyplatí navštívit, protože pobyt v něm je pro každého hosta vždy velkou odměnou,“ řekl Robert Vincze při přebírání ceny jménem hotelu na slavnostním předávání v Kyjevě.

Velmi nás těší ocenění v kategorii Best Honeymoon Destination. Mnoho našich hostů osloví unikátní atmosféra tohoto místa, a věříme, že i proto je Grand Hotel Kempinski High Tatras skvělou volbou pro novomanžele, kteří zde u nás odstartují svůj společný život,“ uvedla Kathrin Noll, generální manažerka hotelu na břehu Štrbského plesa.

Honeymoon Suite 2

Novomanželský apartmán je správnou volbou pro páry, kteří hledají něco výjimečného. Skrývá v sobě nejen romantické prostory s velkou pohodlnou ložnicí, krbem z onyxu a oddychovou částí, ale i otevřenou věžičku s vířivkou na střeše hotelu, odkud se novomanželům naskytne pohled na západ slunce a okolní tatranskou přírodu. Dokonalým místem na relax je ZION SPA LUXURY, které patří mezi nejlepší a nejkrásnější wellness v Evropě. Všechny romantiky zase potěší na závěr dne soukromá večeře ve věžičce při světle svíček a s vlastním číšníkem.

Honeymoon-Suite

Ocenění International Hospitality Awards se udělují již od roku 2011. Grand Hotel Kempinski High Tatras již v minulosti zvítězil ve dvou kategoriích – Best Historical Hotel a Best Spa Hotel, čímž jen potvrzuje svou kvalitu ve světě hotelů.

Print_Honeymoon-Suite-Jacuzzi-Day

Foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras