Známý moderátor prozradil: Čekáme holčičku

Zámecká romantika! Moderátor Zpráv a Partie na Primě Tomáš Hauptvogel na výletě na zámek Štiřín prozradil, že s manželkou Monikou čekají holčičku! Zamilovaný pár si užíval romantické odpoledne na zámku i v parku a do místního wellness centra se chystají co nevidět.

NIK_5529 - kopie
Když byl letos Valentýn, byl jsem o berlích, tak jsem holky vytáhl na romantiku o něco později. Ostatně už před sedmi lety jsem se tady Monice v zámeckém parku dvořil,“ přiznává se smíchem Tomáš Hauptvogel.

NIK_5562 - kopie

Letošní procházka už byla ve třech. Monika je v šestém měsíci a potvrzuje, že malá princezna, se má hodně k světu. „Občas mám pocit, že se mi chce vyboxovat z břicha,“ směje se Monika. Když Monče položím ruku na břicho, občas cítím pořádné rány. Bude to veliká bojovnice! Alespoň se v životě neztratí,“ těší se moderátor.

NIK_5447 - kopie
Malá slečna, jejíž jméno si Monika i Tomáš nechávají jako tajemství, se narodí v porodnici nemocnice Rakovník. Už teď má naprosto příkladnou péči. „Každý večer čtu do bříška pohádky a dokonce jsem si po mnoha letech pořídil kytaru. Sice nevím, zda holky spíš netrápím, ale větší je spokojená a z malé mám pocit, že je taky v pohodě. Nehnutě poslouchá, nebo spí třeba i dvě hodiny co drnkám,“ prozradil Tomáš Hauptvogel.

NIK_5262 - kopie
A
Monika potvrzuje, že malá má Tomáše omotaného kolem prstu už teď. Deset let čekám, že mi zahraje na kytaru. Marně. Jen otěhotním, už ji běží koupit, aby mohl miminku hrát,“ říká Monika. Tomáš se neváhal posadit na zámku Štiřín ani k zámeckému piánu. Vyzkoušel, zda nemá na tento nástroj taky náhodou talent. Již dlouho jsem na piáno nehrál, a dříve také ne. Podle toho to také znělo,“ dodal moderátor s úsměvem. Zároveň prozradil rodinné plány na léto.
Na miminko se oba moc těšíme a chceme si další etapu našeho života pořádně užít. Proto, žádné velké cestování, ale pohodička a dlouhé procházky s kočárkem. Třeba právě po štiřínském parku, který máme kousek od domu,“ těší se Tomáš Hauptvogel.

Foto: TV Prima / Jiří Koten