Zboří Magálová Semilasso?

Zpěvačka, moderátorka a herečka Daniela Magálová sice pochází ze slovenského města Stará Turá, ale už řadu let působí v České republice. Mnoho společného má především s Brnem a jižní Moravou. Od šestého ročníku konzervatoře totiž spolupracuje s dechovou kapelou Moravanka Jana Slabáka jako profesionální zpěvačka. A co víc – v jihomoravské metropoli v současnosti žije společně se svým partnerem.


Momentálně se jí v showbyznysu daří velmi dobře. Od listopadu loňského roku pravidelně běží na stanici TV Barrandov pořad nazvaný Zpěvníček Daniely Magálové, kam si jeho zpívající moderátorka zve zajímavé hosty. Kromě toho každý měsíc absolvuje řadu sólových vystoupení po celé republice.
Brněnské publikum potěší už v neděli 9. března od 16 hodin, a to v kulturním domě Semilasso v Králově Poli. Uskuteční se tam – jen pár hodin po skončení MDŽ – její stejnojmenný koncert. Zkratka MDŽ však v podání Daniely znamená Morava Dechovkou Žije. Není divu, poněvadž o hudební doprovod se postará právě Moravanka Jana Slabáka a chybět nebude ani úspěšná cimbálovka Ladislava Pavluše Grande Moravia. Velkolepá hudební akce se samozřejmě neobejde bez hvězdných hostů – Danielu Magálovou přijedou svými písněmi podpořit Josef Zíma a Bohuš Matuš.

Známou lidovku v podání Daniely Magálové si můžete poslechnout zde:

Foto: Archiv Daniely Magálové