Víme, jak Vláďa Hron oslaví 50!

Rok 2016 je pro známého televizního a rozhlasového moderátora rokem oslav. Slaví patnáct let na obrazovce, čtvrtstoletí za rozhlasovým mikrofonem a v občance »padesát«. Král českých hudebních imitátorů pro tuto příležitost oprášil padesát zásadních písní jeho života, vybral retrospektivní fotky, zásadní videa, přemluvil k duetové spolupráci zpěvačku Lucii Černíkovou, ve studiu nahrál potřebné hudební základy a vyráží na celoroční turné. Vedle koncertování pravidelně v divadle Radka Brzobohatého natáčí televizní show Poslední zhasne, každý všední den moderuje v Tip rádiu Dopolední jízdu a v plzeňském Českém rozhlasu uvádí talk show Vzpomínky nám zůstanou.

Hron_2
Jak plyne čas, umělec vyzraje, bilancuje a je-li co, pak i slaví. Něco podobného potká v tomto roce i televizního moderátora a baviče Vláďu Hrona, který oslaví »50«, tedy kulatiny. Pro tuto příležitost připravil společně se scénografem ND Miroslavem Králem a zpěvačkou a herečkou Divadla Semafor Lucií Černíkovou Narozeninový koncert.
A nebyl by to Vladimír, kdyby se nepokusil o rekord. Na tomto koncertu totiž zazpívá hned 50 písní (rozložených do hudebních směsí a duetů) a ne písní ledajakých, vždy se bude jednat o nejznámější hity daného roku a dané dekády. Premiéra unikátního představení již proběhla ve vyprodaném slánském divadle a Vláďa Hron nyní vyrazil na turné po republice. A sledujte talkshow s písničkami Poslední zhasne každou neděli ve 20.30 hodin na TV Relax.

Foto: www.vladahron.cz