VIDEO: Takto uvidíte Ivetu Bartošovou na Štědrý den

Letošní Vánoce dá všem svým příznivcům trojnásobná Zlatá slavice Iveta Bartošová mimořáný dárek v podobě vánočního televizního pořadu. Exkluzivní dárek Vánoce s Ivetou odvysílá TV Barrandov přímo na Štědrý den v podvečer. V tomto mimořádném hodinovém dárku pro diváky zazní největší hity a vánoční melodie v podání Ivety Bartošové a jejích hostů. A my pro vás máme exkluzivní ukázku!


„Ke všem písničkám, které na štědrý večer zazní, mám velmi blízko, všechny mám stejně ráda. Ale nyní před Vánoci mám samozřejmě nejraději koledy, jako jsou Už záhy přijde vzácná noc, Bílé Vánoce, ale v mém pořadu nesmí chybět ani Tři oříšky, duet z Drákuly a jiné pohádkové písně. Jedna z nich je také ze staré české Popelky – Píseň vandráka nebo písnička z pohádky Což takhle svatba princi. Bude to velmi příjemná hodina plná vánočních a pohádkových písniček ke štědrovečerní náladě pro všechny, kdo si chtějí zavzpomínat na krásné časy nejen našeho dětství,“ řekla Iveta Bartošová.


A koho do svého vánočního pořadu Iveta pozvala? „Pozvala jsem například mistra romantického klavíru Pavla Vaculíka, který je takový můj hudební táta. V mých šestnácti letech vlastně Ivetu Bartošovou »vytvořil«. Spolu zahrajeme a zazpíváme jeho překrásnou autorskou píseň. Společně s mým dlouholetým kolegou Danielem Hůlkou vystoupíme v duetu z Draculy. Mým hostem je také Marcel Zmožek, se kterým jsme kdysi – bylo nám asi osmnáct – natočili společný duet do jedné pohádky. Samozřejmě nechybí dětský sbor Vrabčáci z Jablonce nad Nisou, se kterým velmi intenzivně spolupracuji na dalších vánočních projektech,“ prozradila Iveta Bartošová.


Pořad Vánoce s Ivetou odvysílá TV Barrandov 24. prosince v 18.15 hodin. A všichni fanoušci Ivety Bartošové si jej můžou koupit i na DVD. Už 19. prosince vyjde DVD Vánoce s Ivetou v limitované edici v balíčku s časopisy Sedmička a Instinkt za pouhých 25 korun. Balíček s časopisy a DVD Vánoce s Ivetou bude k dostání do konce roku v trafikách.

Podívejte se na ukázku z pořadu TV Barrandov Vánoce s Ivetou:

Foto: TV Barrandov