Dcera slavného zpěváka je Sněhurka!

Říkáte si, co je vám na mladé herečce Lily Collins povědomé? Kráska s bledou pletí, která ztvárnila hlavní roli ve výpravném filmu Sněhurka, který uvede Prima a Prima love již tento víkend, je totiž dcerou slavného britského zpěváka Phila Collinse.


Mladá herečka toho zatím nemá za sebou mnoho, zato samé pěkné kousky. Ve Sněhurce hraje po boku oscarové herečky Julie Roberts, v dramatu Zrození šampiona hrála dceru Sandry Bullock, s Julianne Moore se setkala ve filmu Anglický učitel. Naposledy byla k vidění v akčním thrilleru Kazatel, kde si zahrála po boku Christophera Plummera a Paula Bettanyho. V roce 2008 vyhrála cenu Young Hollywood Award. Studovala žurnalistiku, takže kromě herectví také píše články do časopisů Elle Girl, Seventeen, Teen Vogue a Los Angeles Times.


Ve Sněhurce si užívala práci po boku zlé macechy Julie Roberts. A co se od slavné herečky během natáčení naučila? „Je snad něco, co jsem se od ní nenaučila?“ směje se mladá herečka a pokračuje: „Díky Julii jsem pochopila, že nezáleží na tom, jak moc slavný člověk je, protože celou dobu byla sama sebou a ke všem se chová naprosto stejně.“ A jakou radu dala své dceři Sněhurce intrikánská macecha? „Doufám, že je dost chytrá na to, aby si nenechala radit od někoho, jako jsem já. Je to jako s dětmi, neměli bychom se moc upínat na to, co si myslíme, že je pro ně nejlepší, ale nechat je, aby si na to přišly samy,“ směje se Julia.


Velkofilm Sněhurka uvidíte v premiéře již dnes, v sobotu 14. prosince ve 20.15 hodin na Primě a hned poté v neděli 15. prosince ve 14.15 hodin na Prima love.

Foto: TV Prima