Václav Noid Bárta se zbraní v ruce! Víme, co se stalo!

Svatební salon Navždy spolu z primáckého seriálu Svatby v Benátkách už zažil leccos. Ale ještě nikdy nevytáhl klient na jeho zaměstnance pistoli. Tímklientem bude Václav Noid Bárta. Co se stane? Uvidíte už dnes v osmém díle seriálu Svatby v Benátkách.


Hudebník, zpěvák a muzikálový herec Václav Noid Bárta hraje Milánka, mladého milence bohaté podnikatelky Sušerové (Jana Švandová). Ta se s ním do salonu přijde pochlubit a zároveň si domluvit detaily jejich svatby. Scéna, při níž Noid vytáhne zbraň, byla úplně první, kterou v seriálu točil. Natolik se do ní vžil a tak se při ní se svou partnerkou Janou Švandovou vyblbli, že rozesmáli celý štáb včetně režiséra. Noid si roli trochu jednoduchého namakance z posilovny velmi užívá.


„Nejsem herec a nemám herecké ambice, moc mi nejde učit se texty slovo od slova, mám raději, když si do nich můžu přidat něco sám ze sebe, což jsem tady mohl, čímž vzniklo pár komických situací. Pomáhá mi taky, když si můžu představit nějakého konkrétního člověka a podle něj hraju. Teď stačilo jen si vzpomenout na sebe, když mi bylo osmnáct. Tenkrát jsme s klukama trávili hodiny a hodiny v posilovně a řešili jen svaly a podobné blbiny. Netušil jsem tehdy, jak se mi dřina v posilovně po letech zúročí,“ smál se Noid.


Václav Noid Bárta a Jana Švandová nebudou jediné postavy, na něž se diváci Svateb v Benátkách mohou zítra těšit. Poprvé se na obraze objeví také Jitka Smutná, která má v seriálu roli obětavé pošťačky Boženky. A Olgu Drozdovou (Petra Hřebíčková) dožene minulost, zaskočí ji příjezd bohémského malíře José Pivody, kterého hraje Pavel Řezníček.
Od osmého dílu můžete vidět Svatby v Benátkách nově dvakrát týdně, a to každé úterý a čtvrtek ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima