Toto je nový D´Artagnan! Ačkoli trpí bolestmi a kvůli zranění málem přišel o roli, zkouší jak o život!

Dvaadvacetiletý zpěvák Vojtěch Drahokoupil si minulý týden při natáčení nového klipu způsobil zranění. V konci poslední natáčecí scény si zlomil chrupavku a po dobu tří týdnů ho nyní zdobí ortéza. Vojta je ale pracovně vytížený, věnuje se nejen sólové dráze, ale také muzikálům a hrozilo, že kvůli zranění se bude muset vzdát titulní muzikálové role.

MJP17-143-2625a
„Když jsem začal zkoušet muzikál Muž se železnou maskou, tak jsem od producentů Divadla Broadway dostal nabídku, abych hrál D´Artagnana v muzikálu Tři mušketýři, který se opět na pár repríz vrací. Na nabídku jsem kývl. Když jsem se dozvěděl, že chrupavku mám zlomenou, řešil jsem s producentem, aby za mě našli náhradu k Honzovi Kopečnému, ale nakonec jsme se v divadle domluvili, že budu hrát a budu první D´Artagnan s ortézou,“ sdělil s úsměvem zpěvák.

MJP17-143-2649a
„Divákům se jako D´Artagnan představím poprvé už tento čtvrtek, moc se těším. A do listopadové premiéry muzikálu Muž se železnou maskou věřím, že už budu úplně fit,“ dodal závěrem Vojta, který v novém muzikálu Michala Davida zkouší najednou dvě role.
Drahokoupil se tak stane sedmým představitelem D´Artagnana, před ním už roli ztvárnili Palo Habera, Alan Bastien, Tomáš Beroun, Zbyněk Fric, Petr Poláček nebo současný Jan Kopečný. Muzikál Tři mušketýři se vrací na prkna Divadla Broadway na deset exkluzivních repríz. Na konci října ho vystřídá muzikál Muž se železnou maskou, jehož slavnostní premiéra se uskuteční 1. listopadu.

 

Foto: Divadla Broadway