Tonya Graves dělá sobě i druhým radost!

Zpěvačka Tonya Graves pokřtila včera ve společnosti svého tvůrčího týmu a přátel v karlínské kavárně poeticky nazvané Můj šálek kávy své první sólové album I’m The Only Me. Nahrávka přináší celkem deset autorských skladeb, na kterých Tonya spolupracovala s kytaristou Support Lesbiens Hynkem Tomanem.


„Mám z alba velkou radost a doufám, že posluchačům bude přinášet dobrou náladu. V dnešní složité době je potřeba, dělat si radost, vylepšovat si každodenní rozpoložení. A hudba v sobě tohle kouzlo má. Už se těším, až celou desku představím i naživo,“ dodává Tonya Graves, která svůj debut I’m The Only Me uvede v koncertní podobu 21. listopadu 2011 v pražském Jazz Docku.


Album Tonyi Graves I’m The Only Me, jenž vyšlo oficiálně v pátek 30. září 2011, se v digitální podobě prodalo už prostřednictvím iTunes v USA, ale také například v Austrálii. „Písničky Tonyi Graves, ale i dalších umělců, které Supraphon vydává, si mohou posluchači koupit v digitální podobě ve více než stu digitálních obchodů, se kterými naše vydavatelství celosvětově spolupracuje. Patří mezi ně například i Amazon, 7 digital, 24/7, eMusic, MySpace Music, Napster, Spotify nebo český hudební server MusicJet,“ prozradil Michal Máka, šéf marketingu vydavatelství Supraphon.

Foto: Supraphon / Martin Kubica