To musíte vidět! Heidi Janků nafotila odvážné sexy fotky!

Zpěvačka a moderátorka lechtivého pořadu Intim s Heidi Janků dokázala zastavit čas! I po padesátce má tělo, které by jí mohly závidět ženy o generaci mladší. V odvážném prádle, které oblékla na poslední natáčení před letní pauzou, se proto neměla zač stydět. O tom, že umí být zatraceně sexy, se přesvědčí diváci TV Barrandov v pátek 27. června ve 22.30 hodin.


Heidi se během focení přesvědčila, že prádlo z butiku s erotickým zbožím může být vkusné. I když v soukromí dává přednost jednodušším kouskům. „Je pravda, že na natáčení jsme s kolegyněmi z Intimu Štěpánkou a Lindou oblékaly takové víc sexy kousky, než na jaké jsem zvyklá. Ale žena by si měla jednou za čas udělat radost a koupit si právě takové prádlo, aby se cítila smyslně. Osobně mám nejradši černé, bílé nebo tělové,“ přiznala sympatická Heidi.


V průsvitném spodním prádle se Heidi jistě líbila i doma. I když je vdaná dlouho, erotika z jejího manželství prý nevyprchala. „My s manželem nemáme problém mluvit o intimních věcech. O tom, co nám dělá dobře, nebo naopak co se nám nelíbí. Komunikace je i v sexuálním životě hodně důležitá,“ prozradila týdeníku Sedmička.
Během letních prázdnin odvysílá TV Barrandov v obvyklém čase v pátek po 22 hodině reprízy pořadu Intim s Heidi Janků. O svou každotýdenní dávku lechtivého podívání nepřijdete ani v létě.

Foto: TV Barrandov