Tereza Kostková míří na Primu!

Přestože si každá televize úzkostlivě hlídá své tváře a velmi nelibě nese, když ji zradí s konkurencí, je tu jedna osobnost, která září na všech třech našich největších televizích a kupodivu žádné to nevadí! Kdo to je? Herečka Tereza Kostková! A jak to dělá? To by chtěl věděl každý a asi nejvíc její kolegové… Třeba taková Dana Morávková. Když totiž před časem přijala nabídku Novy hrát v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Prima ji okamžitě vyhodila ze svého pořadu Hádej kdo jsem.


Přitom Tereza Kostková, dcera herců Petra Kostky a Carmen Mayerové, se nedostala ani na konzervatoř nebo na DAMU a herectví nakonec vystudovala na soukromé Vyšší herecké škole v Praze. Na naší komerční jedničce – televizi Nova zářila v posledních letech v seriálech Pojišťovna štěstí (na snímku) a Ordinace v růžové zahradě. Na veřejnoprávní České televizi moderovala s Markem Ebenem několik ročníků taneční reality show StarDance …když hvězdy tančí, s Alešem Hámou zase uváděla pěveckou reality show Duety… když hvězdy zpívají a rovněž hrála v seriálu Proč bychom se netopili. No a na naší komerční dvojce – televizi Prima účinkovala v málo úspěšném seriálu Bazén a nyní zazáří v seriálu Jiřího Adamce Cesty domů.


Terezu Kostkovou získal silný příběh seriálu umocněný režií Jiřího Adamce, a přidává se tak  k plejádě výrazných hereckých hvězd, které na Primě dvakrát týdně oslovují více než milionové publikum. „Talentovaná a půvabná Tereza Kostková se objeví v nové roli, kterou jí scenáristé Barbara Bulvová a Jan Coufal píšou přímo na tělo. Tereza ztvární postavu naprosto zásadní, všemi milovanou. Těším se, že s Terezkou navážeme na naši báječnou spolupráci, která započala na seriálu Pojišťovna štěstí,“ dodává režisér Jiří Adamec.

Foto: TV Nova