Tanečník Petr Čadek: Jak se zbavit tanečnice? Valčík a hodně točit!

Profesionální tanečník, choreograf a lektor Petr Čadek je dalším hostem Jana Krause v jeho televizní show. „Každý má trochu jiný stimul toho, proč se chce naučit tančit,“ říká na úvod ze své zkušenosti soukromého učitele tance. „Někdo chce oslnit, někdo má rád jen pohyb a chce si tančit doma.“

AKF_2579
Podle slov moderátora Jana Krause je tanec důležitým komunikačním prostředkem, díky němuž se host protančil až do manželství s herečkou Jitkou Čvančarovou. Vystupoval totiž v několika televizních tanečních soutěžích po boku slavných a půvabných celebrit, např. Tatiany Vilhelmové, Andrey Verešové či Kateřiny Cajthamlové.

AKF_2574
„Moje žena tančila celkem dobře a tanec má ráda, což je důležité,“ zavzpomíná tanečník, kterého hodlá Jan Kraus využít a vyzpovídat jako rychlopřípravku na plesovou sezonu. „Na plese jednoznačně nejvíc zaujmete tancem a důležité je také to, že chlap vede,“ udílí rady Petr Čadek. Krom tohoto starého dobrého pravidla platí stále také to, že muž by měl vyzvat ženu k tanci se slovy: „Smím prosit?“ Nikoli lousknutím prstů. Pokud jde o vizáž, měl by mít člověk společenský oděv a ideálně boty s koženou podrážkou, ačkoli tančit se prý dá ve všem. Měl by Petr také nějakou tajnou zbraň na tanečnici, které se potřebuje muž zbavit? „Valčík a hodně točit,“ neváhá s odpovědí.

AKF_2620
V dalším dílu Show Jana Krause se představí všestranní umělci Jiří a Ondřej Suchý, tanečník Petr Čadek a herečka Lucie Brychtová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte dnes, ve středu 1. března, ve 21.35 hodin na Primě.

Foto: TV Prima