Suchánek a Geňa vyrazili do penzionu! Víme, co v něm budou dělat

Penzion na konci světa s personálem zvyklým na svůj klid, a jen s jedním pokojem pro hosty, čelí novému, akčnímu provoznímu. Takový je námět nové improvizační show televize Prima s názvem Parta z penzionu. Komediální pořad vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou. Diváci se na osudy Party z penzionu mohou těšit od 9. května každý čtvrtek ve 21.35 hodin na Primě.

Parta z penzionu (1)

Chtěli jsme divákům nabídnout nový formát v rámci tolik oblíbené improvizační show. Parta z penzionu je přesně tím druhem pořadu, který jim navíc přinese i bližší pohled na celý proces vzniku impro show – od začátku se budou setkávat s režisérem a podívají se i do zákulisí show. Uvidí, jak se herci chystají na svůj výstup nebo se převlékají z jedné role do druhé. Věříme, že diváky bude toto přiblížení se k hercům a podstatě show ještě více bavit,“ říká Lucia Kršáková, výrobní ředitelka FTV Prima.

Parta z penzionu (3)

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí jeden další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu. Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala »Bohouše« Novotného v roli akčního provozního.

Parta z penzionu (2)

Jak si herci poradí se situacemi a úkoly, do kterých je pošle režisér Daniel Dangl za doprovodu hudebního mága Mariána Čurka, aniž by vystoupili ze svých rolí? To diváci uvidí v osmi dílech nové improvizační show. Pořad se odehrává před živým publikem a od počátku je v něm přiznáván celý proces tvorby a také přítomnost režiséra. Oblíbené komiky a herce v novém formátu nesvazují hry, které diváci znali, ale každý díl jim nabídne naprosto unikátní komický obsah. Navíc budou mít kromě prostor penzionu (kuchyně, recepce s kavárnou a pokoje pro hosty) možnost nahlédnout i do zákulisí show, kde se budou připravovat další vystupující. Uvidí tak to, jak se herci baví trápením svých kolegů na jevišti i jak se převlékají za jiné charaktery.

Partu z penzionu sledujte od 9. května každý čtvrtek ve 21.35 hodin na Primě.

Foto: TV Prima