Stáhněte si zdarma milostný duet Radůzy s Janem Budařem

Písničkářka Radůza se po půl roce od vydání úspěšného a zlatou deskou již oceněného alba Gaia rozhodla dát svým fanouškům dárek v podobě milostného duetu se zpěvákem a hercem Janem Budařem. „Je to můj první milostný duet, který jsem v životě napsala,“ dodává zpěvačka.


Píseň s názvem Kapitán Srdce pojednává o vzájemném magnetismu mužského a ženského principu, který k sobě přitáhne ty správné protějšky, ať jsou od sebe jakkoliv vzdálené. Hudbu k duetu složil kytarista a producent Josef Štěpánek, který je současně aranžérem celého alba. Píseň Kapitán Srdce, album Gaia, ale i písně z předchozích alb představí Radůza během svého podzimního turné s kapelou.

Singl Kapitán Srdce zdarma ke stažení exkluzivně na Supraphonline:

http://www.supraphonline.cz/album/88870-kapitan-srdce?trackId=1117927

Radůza vzkazuje fanouškům:
Na první pohled by se mohlo zdát, že jsem za uplynulý půlrok utrpěla několik záchvatů akutního zimního spánku – soudě dle četnosti příspěvků na mých webových, jakož i fejsbůkových stránkách. Avšak skutečnost je jiná. Byla jsem zákeřně napadena virem adrenalinové intelektuální psavosti (latinsky grafomania adrenalis intelektualis acuta), který naprosto zdecimoval můj spisovatelský potenciál až do úplného a naprostého impotenciálu. Neboť onen virus mě nutil v nepravidelných, avšak silných atacích psát a psát a psát a má ubohá mysl, zcela ovládaná oním záludným puzením, chrlila jeden opus za druhým, pročež jsem na své stránky nevyvěsila ani jeden jediný maličkatý příspěvek. A já se za to stydím. A omlouvám. Inu, je to tak, jak jsem již několikrát říkala. Když se mi zdá, že mám málo práce, hbitě si nějakou vymyslím. Proto jsem oslovila kladenské divadlo Lampion, zdali by tam nechtěli, abych pro ně spáchala pohádku na původní námět. A oni chtěli. A já jim to slíbila. A tak jsem i musela napsat. Nezastírám, že mě to hodně bavilo. A lhala bych, kdybych říkala, že se netěším na premiéru. Bude sice až za rok, ale do té doby třebas ještě trochu dopiluji rýmy (neb je to celé ve verších, se zpěvy a tanci) a zbavím se rýmy, kterou jsem chytila 8. srpna a která mě nechce opustit.


I napadlo mne, že bych Vám jako formu omluvy za naprostou nekomunikaci mohla nabídnout malý dárek. Než jsem totiž do onoho zimního limbu upadla, natočili jsme desku. Avšak písní jsem napsala více, než se nám jich na CD vešlo, neboť již tenkrát se patrně začaly projevovat první příznaky napadení virem grafomania adrenalis intelektualis acuta – zkráceně GAIA (podobnost s názvem naší desky je čistě náhodná a nezakládá se na žádné skutečné skutečnosti). A už zase! Virus jeden zákeřnej! Pořád píšu a píšu a ještě jsem Vám nenapsala, co je to za dárek. Samozřejmě je to písnička. První milostný duet, který jsem kdy v životě natočila. Spolu s Jendou Budařem jsme nazpívali písničku Kapitán Srdce, která k Vám nyní připlouvá podzimními mlhami, aby se Vám lépe bojovalo se zarputilými viry. Mějte se krásně.
Vaše Radůza

Foto: Supraphon