Spisovatelka Jana M. Brůžková v časopise Naše rodina: Dokážeme vše, co si jen dovedeme představit

Jsem od dětství pozitivně laděný člověk, a tak beru život, jak přichází. Jako každý i já v něm řeším různé situace a překážky, které mi zrovna příjemné nejsou. Ale vím, že každá z nich mě něčím obohatí a posune zase o kus dál. Vše kolem nás se neustále mění a vyvíjí. Proto potřebujeme změny. Až když to přijmeme a vykročíme i přes své obavy do neznáma, zjistíme, kolik skvělých možností se nám otevírá a jak úžasní ve skutečnosti jsme. Změny se v našem životě dějí v ten správný čas. Jsem přesvědčena, že nás v životě potká pouze to, co zvládnout dokážeme. A když se při tom na sebe mile usmějeme a řekneme si nahlas: ,Dokážeš vše, co si jen dovedeš představit,ʻ pak není jiné cesty,“ říká spisovatelka Jana M. Brůžková ve velkém rozhovoru v novém čísle časopisu Naše rodina, které je právě na stáncích.

Jana M. Brůžková 3

Jana M. Brůžková je obyčejná usměvavá holka z Valašska, motivační koučka a spisovatelka. Před léty ji lékaři diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin ve druhém měsíci těhotenství. Rozhodla se bojovat a svůj boj se zákeřnou nemocí vyhrát. V průběhu nemoci porodila zdravého syna a teprve poté podstoupila razantní léčbu. V posteli – vleže na oddělení JIP – začala psát do svého zápisníku v tvrdých deskách pro svého narozeného syna knihu, pohádkový příběh Skřítkové. Knihu se jí podařilo dopsat do konce a ona se uzdravila. Nyní se rozhodla tento motivační pohádkový příběh vydat a jeho prodejem podpořit onkologicky nemocné děti.

NR9-19 web 1

Co nejradši děláte, když nepíšete? Umíte odpočívat? „Nejraději trávím čas venku, na zahradě, v přírodě. Právě tam si nejvíce odpočinu a naberu inspiraci. Dlouhé procházky pomohou uvolnit napětí, občerství tělo i mysl a dodají novou energii. Miluji také procházky po nábřeží řeky nebo pohled na jakoukoli vodní hladinu. I plynoucí řeka se může stát naším pomocníkem, když si to přejeme,“ přiznává Jana M. Brůžková šéfredaktorce Janě Semelkové v obsáhlém rozhovoru v týdeníku Naše rodina, který právě vyšel.

Bez názvu-1

Prodejní místa časopisu Naše rodina: http://www.nase-rodina.cz/prodejni-mista

Facebook: https://www.facebook.com/jmbruzkova?ref=br_rs

Facebook: https://www.facebook.com/pg/tydeniknaserodina/photos/?ref=page_internal

Foto: MV knihy, Naše rodina