Šéf se vrací za gril! Pohlreich znovu v akci!

Opět je léto na dohled. Nemusíte ale netrpělivě čekat, až vás bude připalovat sluníčko, jděte sami do útoku. Vytáhněte grily z jejich zimních úkrytů a vydejte se na zteč. Sezona kouřem provoněných dobrot je tu! A s ní se vrací i »šéf grilu« Zdeněk Pohlreich. Osobně vám s grilovacím nářadím v ruce opět předvede další kouzla, tipy a triky a provede vás i výběrem surovin a masa tak, aby vám vše na jazyku jen hrálo. Těšit se můžete na řadu zajímavých receptů, které okoření svým osobitým humorem a opepří řadou hlášek.


Šéf vám i tentokrát předvede své oblíbené recepty a nápady. V každém díle vašemu oku zalahodí několik dobrot a možná vás i překvapí, co vše a jak lze na grilu připravit. A protože i Zdeňka Pohlreicha nejvíc baví vařit pro někoho, navštíví ho pokaždé několik zajímavých hostů, aby ochutnali laskominy zrozené v ohni a kouři. Mezi nimi například herci Václav Vydra, Barbora Poláková, skladatel Petr Hapka nebo také šéfovi kamarádi a kolegové kuchaři.


Recepty z pořadu navíc naleznete na stránkách www.iprima.cz a mnohem více i v další kuchařce Šéf na grilu II, která vychází souběžně s vysíláním pořadu. Televizní dostaveníčko s šéfem u grilu se bude konat po šest pondělních večerů od 21. května ve 21.20 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima