Saudkova přítelkyně: Mám pochopení, že si večer odskočí a přijde až ráno

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show Pavlu Hodkovou, která mu předala své dárky: „Plody své novinářské práce a marmeládu z dnešního rána,“ popsala Pavla. „Taky jste zajímavá tím, že žijete s Janem Saudkem,“ dodal moderátor a připomněl také, že Pavla je nyní známá tím, že se nechala vyfotit do magazínu, jak kojí své tříleté dítě. „On s těmi fotkami začal před časem Time, když otiskl fotku matky, která kojí už poměrně velké dítě…“ nadhodil moderátor. A zajímalo ho, jak dlouho chce Pavla ještě kojit. „Maximálně do čtyř let,“ řekla Pavla. „Teď je ten trend kojit velké děti, rodit doma…“ divil se moderátor.


Zajímalo ho, jaké je soužití s fotografem a bohémem Janem Saudkem. „Když mám nyní děti, tak jsem chápavější. Mám pochopení pro to, že si občas večer odskočí a přijde až ráno,“ vysvětlila Pavla. „Já jsem s tím jeho apetitem přestala zápasit, protože on se těch osm let ke mně vrací,“ dodala. „Děláte si nějaké sjezdy nebo srazy jako Saudkovci?“ chtěl vědět moderátor. Pavla vysvětlila, že se děti s Janem moc nevídají. „Některé moc nechtějí, dcery se občas objeví… Nejstaršímu Janovu synovi je prý padesát, nejmladšímu, naší Andule, jsou tři. Rozpětí je půl století. Dohromady jich má deset,“ vysvětlila Pavla. A prozradila, že je o pětačtyřicet mladší než Jan.
Moderátora Krause zajímalo, jak se vůbec seznámili s Janem. „Dělali jsme rozhovor a pak že chce se mnou provést autorizaci. Tak jsme vypili láhev vína a pak jsme se seznámili,“ vyprávěla Pavla. A popsala, jaký mají systém soužití: „Utužujeme vztah, když hlídá děti babička. A pokud je Jan doma. Když doma není, tak potom přijde a vypráví mi své zážitky,“ dodala Pavla.
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: zpěvačka Tonya Graves, hoteliér Ivan Chadima a novinářka Pavla Hodková. Kde je doma Tonya Graves? Kdo z největších státníků světa byl boží? Kolik dětí má prý Jan Saudek? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 15. června ve 22.05 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima