Tonya Graves: Jsem rozvedená a šťastná!

Jan Kraus přivítal ve své televizní show zpěvačku Tonyu Graves, která byla v jeho pořadu už před pěti lety. „Co se změnilo?“ ptal se. „Přibylo mi jedno dítě. Jsem rozvedená, šťastná. Je to fajn,“ zkonstatovala zpěvačka. „Také jste si zahrála ve filmu?“ nadhodil moderátor. „Když to říkáte, tak to bude pravda. Ale nevzpomínám si… Většinou mi volají, když chtějí, abych hrála někde černošku,“ vysvětlila mu Tonya.


Moderátora Jana Krause zajímalo, zda jezdí za rodiči do Ameriky a o čem si s nimi povídá. „Máma se třeba ptá, jestli tady máme v televizi nějaké americké seriály a na další takové nudné věci,“ prozradila Tonya. Probrali spolu některé americké turisty, kteří jí prý vadí. „Nejsem sice místní. Ale někteří lidi by fakt měli zůstat doma. Navíc když pak není možné jít po chodníku kvůli turistům, to mi vadí,“ doplnila. Vyprávěla o tom, že rodičům zatím ještě neřekla, že se nehodlá do Ameriky vrátit. Moderátor se divil, že sem ještě nevzala na návštěvu rodiče. „Já jim ukazuju fotky, máme skype. Naši se bojí v letadle a nechce se jim létat… Ale mají radost, že jsem tady a že jsem šťastná…“


A Jana Krause rovněž zajímalo, jestli jsou z jejího pohledu muži v Čechách jiní než v Americe. „Tady jsou rozdíly, že muži nosí ženám tašky, drží dveře… To v Americe nemáme. Tam si všechno nosíme samy. Jsme na to zvyklé,“ popsala Tonya a dodala, že svého syna vede k tomu, aby jí držel dveře a byl galantní k ženám. Moderátora zajímalo, jak to bylo s aférou, kdy Tonyu napadli mladíci v hospodě. „O tom teď ještě nemůžu mluvit, protože to je v běhu… Ale myslím, že to média zveličovala. Ale neberu to, že na tom mají vinu Češi. Hnusný věci se můžou stát všude na světě,“ vysvětlila.


A probrala, s jakými kapelami zpívá. Prozradila, že poprvé přijela do Čech nikoli s úmyslem zpívat, ale kvůli prázdninám. „Do Čech byla levná letenka a pak jsem tady zůstala… Nezůstala jsem tady kvůli chlapovi. Ale potkala jsem nějaké muzikanty a ti mi řekli, abych s nima zpívala. Ptala jsem se, proč si myslí, že všichni černoši jsou zpěváci, protože tak to není. Znala jsem černocha, který zpíval falešně…“ Moderátora zajímalo, co Tonya říká politickému dění u nás. „Moc to nesleduju. Mám radši pozitivní energie než negativní. Život je až moc krátký na to, aby člověk ztratil čas zabývat se negativními věcmi,“ vysvětlila Tonya. Moderátora zajímalo, jestli Tonya pobývá jen v Praze nebo jestli cestuje na venkov. „Jezdíme na chalupu do Krkonoš, tam je krásně. Teď tam děti zrovna jedou,“ prozradila. A dodala, že dítě jí včera říkalo, že mluví slovensky. „Říkala jsem mu, že mluvím česky, ale on se nenechal odbýt, že takhle, jak mluvím, prý čeština nezní.“
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: zpěvačka Tonya Graves, hoteliér Ivan Chadima a novinářka Pavla Hodková. Kde je doma Tonya Graves? Kdo z největších státníků světa byl boží? Kolik dětí má prý Jan Saudek? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 15. června ve 22.05 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima