Richard Sacher propagoval marihuanu na koncertě Aleše Brichty!

Spisovatel, moderátor a zpěvák Richard Sacher na sebe umí upozornit za všech okolností! Zatímco za posledního půl roku se na pódiu opakovaně svlékl do spodního prádla, před pár dny si vyrazil do společnosti v tričku propagujícím marihuanu. Svým outfitem dokonce zastínil i hlavní hvězdu koncertu, rockera Aleše Brichtu!


„No, to je frajer, ten se s tím teda nese..,“ ozvalo se z davu ve chvíli, kdy se nejodvázanější český spisovatel současnosti objevil na společném koncertě dánské kapely Pretty Maids, švédské formace Dirty Passion a tuzemského rockera Aleše Brichty. Tak trochu šílený Sacher se před časem rozhodl, že svůj návrat do showbyznysu neponechá náhodě, a tak se podle toho oblékl. V jednom z pražských rockových butiků si opatřil tričko s obrovským motivem »zhulené« marihuany a v něm se vydal na rockový mejdan. A jako vždy se mu podařilo strhnout na sebe pozornost!


„Není to o tom, že bych chtěl být za každou cenu středem zájmu. Mně se to tričko líbilo, tak jsem si ho koupil. A že je hodně výstřední?! Občas si rád zahulím a nestydím se za to. Každý rok chodím i na Legalizaci, letos nás tam bylo zhruba osm tisíc. Ale aby nedošlo k mýlce – na marihuaně nejsem závislý, stejně jako na alkoholu či na hracích automatech. Jsem zastáncem hesla: Nic se nemá přehánět a všeho moc škodí!“ prozradil nám Richard Sacher, který se v kotli pod pódiem setkal rovněž s rockovou dračicí Inou Urbanovou, známou z muzikálů Vlasy a Tajemství a také z filmu Kvaska. Ta však – stejně jako Sacherovi přátelé – přišla oblečená mnohem méně nápadněji.


„Richarda mám moc ráda, je to skvělej kluk a hlavně fajn kamarád. Připravuji nové cédéčko, a tak přemýšlím, že si ho pozvu do studia jako hosta. Teď hlavně držím palce Alešovi, aby se dal zase dohromady,“ prozradila nám Urbanová poté, co se dozvěděla, že Aleš Brichta měl druhý den po koncertě nastoupit na týden do nemocnice. Přesnou diagnózu nám však zpěvák ani jeho kolegyně neprozradili. Nám se podařilo zjistit, že se s největší pravděpodobností jedná o zánět žil dolních končetin. Každopádně i my přejeme našemu přednímu rockerovi, který rovněž připravuje nové album, aby se zákrok podařil a aby se co nejdříve uzdravil!

Foto: www.gabrielaagency.eu