Přiznání Ondřeje Sokola z Tváře: Chodím jako idiot!

Ondřej Sokol bude diváky provázet i druhou řadou úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, která startuje už tuto neděli ve 20.20 hodin na Nově. Moderátor a herec přiznává, že měl z nové řady obavy.

Ondřej Sokol_1
„Upřímně jsem se druhé série trochu bál, protože jsem si zvykl na lidi z první řady, byla to dobrá parta. Děsil jsem se trochu, jestli si na ten druhej turnus zvyknu. A nadchli mě tak, že se hrozně těším,“ prozradil Ondřej, který je mistrem v improvizaci.„Improvizuju, když dělám rozhovory se soutěžícími – nevím co řeknou nebo co na to porota. Myslím, že pan režisér, který není vidět, mi v právě v těchto chvílích ukazuje ukazováček často, ale naštěstí z přenosového vozu před studiem,“ směje se.
A jaké má Ondřej podle sebe moderátorské nedostatky? „To nemůžu říct, jinak by si jich všichni všimli… Jsou věci, ve kterých se nezlepším. Například chodím jako idiot, ale to už ke mně patří. A problém mi dělá slovo jako. To se snažím jako eliminovat a dost mi to jako nejde,“ směje se moderátor.

Ondřej Sokol_2
Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje na Nově už tuto neděli ve 20.20 hodin.

Ondřej Sokol natočil pro druhou řadu show zbrusu novou upoutávku, ve které hledá tajemství proměn – podívejte se na ni zde:

Foto: TV Nova