Křídla motýlí s hvězdami v Dolních Dunajovicích už v sobotu

Benefiční koncert Křídla motýlí se uskuteční na návsi v Dolních Dunajovicích už tuto sobotu 3. září 2016 od 18 hodin. „Dovolte, abychom Vás jménem agentury Martin Production, charitativní organizace Debra ČR, Jihomoravského kraje a obce Dolní Dunajovice co nejsrdečněji pozval v sobotu 3. září 2016 do krásného jihomoravského městečka Dolní Dunajovice na 3. ročník benefičního koncertu Křídla motýlí, jehož výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel a sídlí při Kožním oddělení Pediatrické kliniky Fakultní nemocnice v Brně,“ říká producent Martin France.

Marcela Collection_cover
„Již před 3 roky jsme se snažili s naší agenturou Martin Production uvést na světlo Boží na jižní Moravě tento charitativní koncert a setkání v malebných Dolních Dunajovicích, ale jelikož se nesehnal dostatek financí od sponzorů, tak jsme byli nuceni celou benefici přeložit na rok 2014 a tak pevně doufáme, že se nám se všemi, co akci pomáhají, podaří zdárně »vykopnout« i potřetí tento charitativní den Křídla motýlí v Dolních Dunajovicích.
Hlavním partnerem tohoto setkání se stal Jihomoravský kraj, včele s jeho hejtmanem Michalem Haškem, který už dal akci potřetí »zelenou«, byť tehdy ještě pod názvem Srdce srdci. Název jsme po úvahách změnili záměrně na Křídla motýlí, neboť samozřejmě více koresponduje s problematikou charitativní organizace Debra ČR – která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel..
I v letošním roce jsme dostali podporu od pana Haška s tím, že on sám je akci velmi nakloněn pro její závažnost této nemoci a v letošním roce i sám Jihomoravský kraj benefici přispěje vyšší částkou, než tomu bylo v loňském roce,“ rozpovídal se Martin France.
No a koho, že to uvidíte na letošním ročníku benefičního koncertu od 18.00 hodin? Třetí ročník, který se uskuteční již tuto sobotu 3. září 2016, vystoupí: Vladimír Hron, Marcela Laiferová, Pavel Callta, Tomáš Savka, Martin France, Sisa Sklovská, Radim Schwab, Pavel Houfek a další… „Bohužel nám letos už nezazpívá Olga Joklová, ohromná propagátorka této zákeřné nemoci, neboť této nemoci vloni podlehla. Jako vzpomínku na Olgu bude zazpívaný song právě pro ni,“ dodal France.

6E1C0183 internet - kopie

Charitativní organizace Debra ČR, z.ú.
Charitativní organizace Debra ČR je organizace, která byla založena v roce 2004. Zařadila se tak jako 32. organizace Debra do mezinárodního uskupení Debra International. Debra ČR sídlí ve Fakultní nemocnici Brno, na Pracovišti dětské medicíny, kde úzce spolupracuje s Klinickým EB Centrem, které sídlí při Kožním oddělení Pediatrické kliniky FN Brno. Debra ČR spolupracuje s řadou partnerů z řad státních institucí, nadací, komerčních firem a odborných společností. Sympatizanty je také řada osobností z oblasti zdravotnické i mimo ni. Patronkou organizace a velikou podporou je herečka Jitka Čvančarová. Již dvanáct let pomáhá tato organizace lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce, trpět přitom co nejméně. Děkujeme vám všem, kteří společně s námi podpoříte benefiční koncert Křídla motýlí v Dolních Dunajovicích.
3. ročník benefičního koncertu Křídla motýlí v Dolních Dunajovicích se koná pod záštitou ministra obrany Martina Stropnického, pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška, pod záštitou primátora statutárního města Brno Petra Vokřála a pod záštitou starosty města Dolní Dunajovice Josefa Hasníka.

TISKOVINY - Pozvanka-A5-Kridla-motyli-2016

Více infa: www.martinproduction.eu

Foto: Martin Production, Opus