Ne nadarmo hraje Křížková vědmu! Uhádla, kdo vyhraje Muže roku

Zpěvačka a herečka Hana Křížková jásá! O víkendu se účastnila dalšího ročníku soutěže Muž roku a charitativního koncertu Den dobrých skutků. Z Náchoda odjížděla maximálně spokojená a s úsměvem na rtech.

FIL_5002
„Ne nadarmo hraju v Carmen vědmu. Nejenom, že jsem uhádla pořadí finalistů, ale od začátku jsem říkala, že tenhle vyhraje,“ říká s úsměvem Hana Křížková, která momentálně zkouší muzikál Mefisto a za pár týdnů už zase naskočí do muzikálového kolotoče.
Titul Muže roku si z Náchoda odvezl čtyřiadvacetiletý Josef Kůrka, který pracuje jako člen vězeňské služby. „Ani jsem tomu nemohla věřit. Ale teď bych se klidně nechala i zavřít,“ usmívá se Křížková, jenž je s výsledkem volby nejkrásnějšího muže ČR spokojená. „Je empatický, milý, inteligentní a ke všemu vysoký a krásný. Takový by muž roku prostě měl být. Mám radost, že jsem se nemýlila a své »věštecké« schopnosti jsem si potvrdila,“ dodala zpěvačka.

FIL_5001
Už v úterý odlétá k moři do Řecka, kam jede opět jako hodná teta a kmotra Občanského sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které pořádá každoročně ozdravné pobyty pro děti po onkologické léčbě a děti z dětských domovů. Pak ji čeká návštěva Londýna, kam se jede podívat na fenomenální muzikál Fantom opery, no a pak už bude hrát a zpívat jal v Carmen, tak v Mamma Mia!, Draculovi či Sibyle a nově i v muzikálu Mefisto.

FIL_5003
Kromě jiného bude 4. prosince hostem talk show Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými v unikátním muzeu Grévin Praha a na 18. prosince chystá v Divadle Hybernia Vánoční matiné i se speciálním hostem.

Foto: Muzroku.cz