Poslechněte si novou pecku Jakuba Ondry

Talentovaný zpěvák Jakub Ondra opět boduje až za hranicemi! Po německém Sony Music, které zaujal v roce 2016 singlem On the Menu, si tentokrát nadaného českého umělce všimlo renomované italské vydavatelství Time Records, které má na kontu mimo jiných i celosvětově úspěšný projekt s názvem Lost Frequencies. Z Time Records oslovili Jakuba a spojili ho s italským tanečním projektem 2Choice. Výsledkem je společný singl Reasons To Love You, který oficiálně vyšel minulý týden.

Cover foto

2Choice (aka Marco Bisceglie) je talentovaný mladý DJ a producent z Říma. Od dětství fascinoval své okolí silnou vášní pro hudbu a první skladby začal psát už ve dvanácti letech. Po delší etapě experimentování s inovativním zvukem, dal v roce 2015 život svému aktuálnímu projektu 2Choice, který uvedl na trh několika skladbami, které si našly svůj okruh fanoušků především v tanečních klubech. 2Choice je hudebně ovlivněný zvukem úspěšných projektů Lost Frequencies, DJ Federem či Robinem Schulzem, aktuálně velmi ceněných producentů na mezinárodní úrovni, což je cítit i v tomto nejnovějším singlu Reasons To Love You.

cover

Demo verze skladby se zrodila pod taktovkou a hlavičkou již zmíněného italského vydavatelství, které se rozhodlo z písně udělat mezinárodní featuring, a tak spojilo Jakuba s 2Choice. Z mezinárodního, italsko-českého, uměleckého střetnutí se nakonec zrodil singl Reasons To Love You. Vydavatel tuto skladbu charakterizuje jako deep/pop kontaminovaný naléhavým groovem a hypnotickým hvízdáním. Jakuba Ondru zase označuje a vnímá jako »vycházející hvězdu evropské popové scény«.

Jakub Ondra se narodil v roku 1994 v Praze a do povědomí veřejnosti se dostal díky sedmi letům nepřetržitého buskingu (pouličnímu hraní) zejména v Německu, Švýcarsku a Rakousku. Život buskera ukázal právě ve svém singlu On the Menu, díky kterému si ho všimlo německé Sony Music. Minulý rok uzavřel spolupráci s velkým švýcarským producentem a dnes vychází jeho skladba v Itálii. Jakub Ondra má za sebou koncertní turné po boku zpěvačky Lenny a v nejbližší době pojede turné s kapelou Mandrage.

Poslechněte si píseň Reasons To Love You zde:

https://www.youtube.com/watch?v=eNpfuzmwhFU

Na klip k hitu se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=1x4q2Kwd7Dg

Facebook:

www.facebook.com/pg/jakubondraofficial

www.facebook.com/OFFICIAL2Choice

Foto: www.jakubondramusic.com