Podívejte se, jaký velikonoční výprask dostala Andrea Kerestešová!

Svátky nesvátky, primácké seriály se točí i na Velikonoce. A tak se v Cestách domů dočkala herečka Andrea Kerestešová, která hraje Emu, pořádného výprasku pomlázkou.


Natáčela zrovna dramatickou scénu, během níž ji na policii vyslýchá Miroslav Etzler a výslechu přihlíží i Milan Bahul, který hraje Andreina otce. Když se scéna dotočila, Miroslav Etzler si nenápadně odběhl pro pomlázku a zatímco jeho kolegové čekali na další pokyny režiséra Jaromíra Polišenského, herec vletěl na plac a vrhl se na Andreu. Zatímco odříkával improvizovanou koledu, svou hereckou kolegyni pořádně vyšupal. Naprosto zaskočená Andrea nevěděla, jestli se má smát nebo křičet, a hledala záchranu u svého seriálového otce. A protože Miroslav Etzler se i role koledníka chopil s nasazením profesionála, je dost pravděpodobné, že si Andrea z velikonočního natáčení odnesla i nějakou modřinu.
„No prosím, teď jsme tu scénu teprve měli točit, teď jsou její slzy opravdové,“ smál se režisér. „Musím přiznat, že si Mirek opravdu dal záležet, docela to bolelo, možná budu mít nějakou modřinu,“ smála se Andrea. „Pocházím z Hlinného na Slovensku, a když jsem tam ještě bydlela, zažila jsem mnohem drsnější Velikonoce. U nás chodí s pomlázkami spíš děti, ale kluci a dospělí holky polévají studenou vodou. Prostě zazvoní, a když otevřete, chrstnou na vás kýbl ledové vody. Pamatuju si, že jsem se na Velikonoce někdy převlékala i desetkrát,“ vzpomínala sympatická herečka.

Foto: TV Prima