Muzikálový zpěvák Drahokoupil hlásí další zranění! Předběhne Bartošovou a Hůlku?

Dvaadvacetiletý muzikálový zpěvák Vojtěch Drahokoupil si při natáčení klipu k písni Anděl tvýho světa způsobil zranění ve formě zlomené chrupavky. Zdobí ho proto na měsíc ortéza, a aby toho nebylo málo, na konci nedělního představení muzikálu Tři mušketýři si nešikovně způsobil další zranění. Bude v budoucnu Drahokoupil vážnou konkurencí Dana Hůlky a nebohé Ivety Bartošové, kteří byli pověstní svými úrazy, nemocemi a z toho plynoucí nespolehlivostí?

MJP17-146-6376a

Vojtěch Drahokoupil odehrál minulý týden premiérově roli D´Artanana v muzikálu Michala Davida Tři mušketýři v Divadle Broadway. „Hrálo se mi skvěle, ta role je herecky pestrá, moc mě baví, kolegové mi pomáhali, moc si D´Artagnana užívám,“ sdělil první dojmy z nové role muzikálový zpěvák.

MJP17-146-6340a

Hned na začátku představení v první scéně, při jednom ze soubojů, kdy mě tanečníci házejí na zem jsem špatně dopadl a nalomil jsem si kost pod kloubem palce na noze, začalo to ale bolet až večer, poté jsem vyhledal opět lékaře,“ popsal nám další úraz Vojta.

MJP17-146-6109a

I přes velké bolesti Drahokoupil dál zkouší titulní roli krále Ludvíka XIV. v muzikálu Muž se železnou maskou, jehož premiéra proběhne 1. listopadu a kde se v hlavní roli alternuje s Davidem Gránským a Janem Kopečným.

MJP17-146-6737a

Foto: Divadlo Broadway