Moderátorka Monika Leová poprvé herečkou

Moderátorka Odpoledních zpráv televize Prima Monika Leová vyměnila moderátorskou židli za hereckou dráhu. V roli celebrity ji diváci uvidí v oblíbeném seriálu Ohnivý kuře. Jde o její vůbec první mluvenou roli, předchozí zkušenosti má z projektů, kde účinkovala jako komparz. Nově nabytou hereckou zkušenost si pochvaluje, moderování ale zůstává její prioritou. Jak si v nové roli vedla, uvidíte už ve čtvrtek 8. února ve 20.15 hodin na Primě.

MIL_0761
Oblíbená moderátorka Monika Leová se ve své první mluvené herecké roli představí jako celebrita, která si chce půjčit model seriálové návrhářky Marylin v podání Báry Jánové. Na place se Monika cítila jako ryba ve vodě, kamera jí problémy nedělá, k herectví má navíc podle svého snoubence Martina vlohy. „Říká, že jsem rozená herečka. Mám prý neskutečnou mimiku v obličeji a asi sto padesát tisíc výrazů, takže on by mě do herectví »hodil«“, směje se Monika.

MIL_0481
Mimo studio Odpoledních zpráv se Monika objevila například i ve spotech na web iPrima.cz, kde měla za parťačku kolegyni Gabrielu Laškovou. V seriálu nebo filmu si dosud ale nezahrála. Jak sama říká, herectví je přece jen něco jiného. „Třeba se mi to zalíbí. Možná je to ta další meta. Zatím to ale nedokážu říct. Musela bych brát hodiny herectví, protože s tím moc zkušenost nemám,“ říká usměvavá moderátorka.

MIL_0773
Může pro ni být její moderátorská praxe dobrou hereckou průpravou? „Když člověk hraje sám sebe, tak ano, ale moderování je úplně jiná disciplína, jsou tam jistá pravidla, jak se co říká, a myslím, že mě to spíš limituje. Mám chuť text odříkat tak, jak bych ho říkala ve zprávách, což při hraní nejde. Potřebovala bych si zahrát nějakou mrchu, protože do té polohy se člověk, myslím, dostane snáz, než když hraje někoho milého,“ dodává Monika.
Svou první hereckou příležitost dostala Monika navíc v seriálu, který se jí líbí a má ho ráda. Jak sama přiznává – Ohnivý kuře považuje za vtipný seriál a je ráda, že je v něm také seriálový Liu v podání Vieta Anh Doana, jehož videa také často sleduje.

MIL_0255

Sledujte Ohnivý kuře každé úterý a čtvrtek vždy ve 20.15 hodin na Primě.

 

Foto: TV Prima