Klára Jandová přistižena při líbačce s kolegyní

Herečka Klára Jandová si zatím spíše užívá svého malého synka, když ale dostala nabídku si zahrát v seriálu Ohnivý kuře, neváhala a souhlasila. Zahrála si šéfkuchařku Nelu, která přijde na chvilku vařit ke klukům do Ohnivýho kuřete.

MIL_2108

I když se na začátku zdá, že je to další dívka zamilovaná do Mika, ona si k překvapení všech vyhlédne někoho úplně jiného. „Bylo to mé první maminkovské obrazové natáčení. Jinak bez přestávky dabuji. Díky au pair – dědovi to zvládám. Spíš se to teď otočilo a v práci »odpočívám«. Co se kuchyně týče, tak jsem se zdokonalila docela obstojně. Teď trénuji dětské kašičky a různé varianty nemastného neslaného. Floriankovi je patnáct měsíců a je to čiperný synek. Tak si to užíváme,“ říká s úsměvem Klára.

Kure_01_12_17_8933

„S Klárou jsme se před natáčením nikdy nesetkaly, ale natáčení bylo příjemné, Klára je přátelská, milá a brzo na place začaly padat fórečky k této scéně. Pro mne to nebyla první líbačka s herečkou. Zažila jsem to už v jiném seriálu a také v divadle. K herectví tyhle věci prostě patří. Ani pak vlastně nevnímám, jestli jde o holku nebo kluka. Horší to měla právě Klára, která na mne měla jako Nela vystartovat. Moje seriálová postava Marika z toho byla v šoku, takže jsem vlastně byla v lepší pozici. Myslím, že nejvíce to prožívali všichni páni na place,“ usmívá se Denisa Pfauserová.

TER_0059

 

Foto: TV Prima