Kapela UDG a Jakub Děkan vyráží na společné turné

Skupina UDG se chystá na jarní klubové turné. Speciálním hostem bude Jakub Děkan s kapelou. Koncertní šňůra čítá celkem jedenácti koncertů, odstartuje 2. března v Chrudimi a skončí 4. května v Prachaticích. Pražský koncert proběhne 22. března v Lucerna Music Baru.

UDG_Jakub_Dekan_tour

Kapela UDG již načerpala síly po náročném závěru minulého roku, v kterém souběžně koncertovala v rámci Rivalové tour s O5&Radeček a Pokáčem a připravovala se na speciální akustický koncert, na němž natočila živé akustické CD a DVD. „V lednu jsme si dali úplnej voraz. Teď musíme dokončit práci na akustickém živáku a připravit jej k vydání. A postupně se začínáme chystat i na jarní šňůru a letní koncertní smršť,“ komentuje přípravy zpěvák Petr Vrzák.

UDG jsou známí jedinečnou koncertní atmosférou. Na jarním turné zazní průřez celou jejich dosavadní tvorbou. Od Hvězdáře z první desky Ztraceni v Inspiracích až po úspěšný singl Atomy, z poslední desky Emotikon, který na YouTube překonal hranici 2mil. zhlédnutí, a kde hostuje právě Jakub Děkan. „Vydali jsme již pět řadových alb, takže při tvorbě playlistu máme z čeho vybírat. Snažíme se playlist obměňovat, tak aby to bavilo nás i publikum. Bez hitů jako Hvězdář nebo Kurtizána se to ale neobejde,“ říká s úsměvem Adam Kupera a dodává: „Atomy dáme jako na desce s Děkysem a vymýšlíme i další pódiová překvapení.“

Jakub Děkan se do širšího povědomí dostal díky úspěšným singlům Andělé či Ráno, které nazpíval s Atmo music. Daří se mu však i na sólové dráze. Na povedenou skladbu Děda navázal virálním úspěchem písně Co bejvávalo, už není, na které mu zahostoval písničkář Pokáč.

 

Termíny turné:

 1. 3. 2018 – Chrudim, R Klub
 2. 3. 2018 – České Budějovice, K2
 3. 3. 2018 – Jindřichův Hradec, KC Jitka
 4. 3. 2018 – Svitavy, Tyjátr
 5. 3. 2018 – Sedlčany, Pohoda
 6. 3. 2018 – Praha, Lucerna Music Bar
 7. 3. 2018 – Jihlava, Soul
 8. 3. 2018 – Křesetice (Kutná Hora), Sokolovna
 9. 4. 2018 – Klatovy, U Košile
 10. 4. 2018 – Litvínov, Attic Music Club
 11. 5. 2018 – Prachatice, Národní dům

 

Facebook: https://www.facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts

 

Foto: www.udg.cz