Koukejte, jak si Iva Kubelková zkouší spodní prádlo!

Internetový obchod se spodním prádlem Astratex.cz, který se těší stále větší oblibě mezi českými ženami všech věkových kategorií, má novou ambasadorku – Ivu Kubelkovou.

iva-se-ve-videu-nekolikrat-prevlece-zdroj-astratex-cz
Pro Ivu je to úplně nová zkušenost postavená především na vzájemných sympatiích a důvěře. „Nikdy jsem nespolupracovala se značkou spodního prádla, ale jsem moc ráda, že mohu zúročit své zkušenosti ze světa módy a jako součást týmu Astratex.cz být zástupkyní samotných zákaznic,“ říká. Spolupráce vznikla spontánně už v průběhu soutěže Česká Miss, kdy si obě strany velmi porozuměly.

iva-je-s-vysledkem-spokojena-zdroj-astratex-cz
Iva jako matka dvou dětí, moderátorka, herečka a nově také zpěvačka přiznává, že nakupuje ráda, ale při svém pracovním vytížení ocení, že nemusí trávit čas v kamenných obchodech. „Sama testuji služby a produkty Astratex.cz, jako například aplikaci Size&Style Asistent, a musím říct, že mi ušetří spoustu času,“ sděluje Iva. „Zjistila jsem, že jsou pro mě nákupy přes internet daleko jednodušší a vlastně i příjemnější. A se zákaznickým servisem, který firma nabízí, se nemusím bát, že mi něco nebude sedět.“

nataceni-si-uzil-cely-tym-zdroj-astratex-cz
Spolupráci zahájila natočením televizního spotu, který bude uveden v polovině října. „Natáčení jsem si velmi užila, ve videu se představím v mnoha tvářích. Měla jsem i možnost vyzkoušet velké množství produktů a těším se, až se o své dojmy podělím s ostatními zákaznicemi,“ dodává Iva. „I já sama jsem zjistila, že jsem si ne vždy vybírala vhodnou velikost a odborníci z Astratex.cz, kteří svou práci berou stejně zodpovědně jako já, mi pomohli můj výběr zdokonalit,“ uzavírá Kubelková.

Foto: Astratex.cz