Unikátní Karel Gott už za dva týdny na pultech

Začátkem října vyjde unikátní výpravná kniha Solitér o našem nejpopulárnějších zpěvákovi Karlu Gottovi. Je jen velmi málo lidí nejen u nás v republice, ale i ve světě, kteří tak cílevědomě budovali svou kariéru a kteří práci obětovali tolik. Po zásluze jsou pak odměněni bohatou historií, ve které se z historek stávají legendy a díky které se legendami stávají i oni sami. Česká republika má to štěstí, že se zde narodil a pracoval jeden z nejúspěšnějších tenorů své doby, který za svůj život potěšil desítky milionů posluchačů, nazpíval tisíce písní a vydal stovky desek.

2016-karel-gott-soliter
Byl, je a bude vždy jen jeden. Karel Gott prožil naprosto unikátní život úspěšného pěvce, který vždy vynikal. Už od svého mládí, už od začátků své kariéry, byl Karel Gott nepřehlédnutelným solitérem. Držíte v rukách jedinečnou knihu, která přináší ucelený profesní životopis Mistra, stejně jako perličky a střípky z jeho osobního života.
Zorientovat se v záplavě výsledků práce tak produktivního a úspěšného profesionála se v tomto případě rozhodla dvojice známých publicistů

1978-gott-japonskoa spisovatelů Miroslav Graclík a Václav Nekvapil, držitelé mezinárodní literární Ceny Egona Ervína Kische za významné dílo literatury faktu z roku 2010. Po šesti letech se tak opět scházejí nad společným dílem, které si dalo za úkol zmapovat umělecký život Karla Gotta.
Výpravná celobarevná kniha je doplněna bohatou obrazovou dokumentací čítající přes 1400 fotografií, ať už jde o raritní snímky titulních stran starých českých, slovenských a německých časopisů, nebo o fotografie obalů vinylových singlů, elpíček i cédéček, které Mistrovi vycházely doslova po celém světě. V závěru unikátní knihy nechybí ani Mistrova rozsáhlá diskografie a tabulky ankety popularity Zlatý slavík a Český slavík.

1963-gott
Výpravná kniha Karel Gott – Solitér je určená nejen příznivcům Karla Gotta, ale i milovníkům dnes tolik populárního retra a všem, kteří rádi vzpomínají…

1964-gott-fonokarta 1967-gott

Info o knize:
Miroslav Graclík / Václav Nekvapil
Karel Gott – Solitér
Rozsah: 480 celobarevných stran (1400 fotografií)
Formát: 165 x 240 mm
Vazba: V8 šitá – tuhá vazba
Přebal: barevný lamino
Cena: 399,- Kč
Nakladatel: MV knihy & nakladatelství Petr Prchal
ISBN 978-80-87003-47-3

Foto: www.nakladatelstviprchal.cz