Katy Perry bude koncertovat v muzeu Grévin Praha

Americká popstar zpěvačka Katy Perry je známá svými písničkami a nezapomenutelnými show po celém světě. Její koncerty jsou vždy brzy vyprodané, a tak zpěvačka většinou své turné o nějaké to další město rozšíří. Pražské působení Katy Perry odstartuje netradiční hudební show, a to o víkendu 3. – 4. června v Café Grévin v Celetné 15. Spolu s dalšími hvězdami showbyznysu na vás pak bude vždy čekat ve stálé expozici muzea.

IMG_9006_3

Připravte se na příchod velké americké hvězdy
Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohacuje svoji sbírku zpěváků a hvězd showbyznysu o další hvězdu Katy Perry. Hvězdné obsazení »plesového sálu« muzea tak obohatí nová figurína americké popové zpěvačky, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba. Svoji kariéru nastartovala písničkou I Kissed a Girl, která se stala hitem roku 2008. Od té doby procestovala svět a před dvěma lety dokonce navštívila Prahu v rámci svého doposud posledního turné.
Její vosková dvojnice, kterou budou mít návštěvníci možnost vidět už od června v expozici nejzábavnějšího muzea voskových figurín Grévin, je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy má v podobě modré paruky. Tato paruka je v muzeu Grévin zhotovena z opravdových vlasů. A to díky luxusní značce Hairdreams, která je lídrem v oblasti metod profesionálního prodlužování a zhušťování vlasů pro účesy voskových figurín, se kterou Grévin uzavřel partnerství.

IMG_8968 _1

Staňte se součástí jejího show!
První červnový víkend patří dětem! A s nimi si to velmi rádi užijí i dospělí. Nenechte si proto ujít možnost strávit 3. – 4. červen spolu s Katy Perry v Café Grévin Praha. Jste obdivovatelé hudebních televizních show? Máte možnost se jí účastnit: každou hodinu zazpívá jedna z mnoha interpretek nejoblíbenější zpěvaččiny hity a spolu s tanečníky předvede svou show. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly zvěčnit ve foto koutku. Spousta neočekávané zábavy vás bude čekat v Muzeu Grévin v Celetné 15.
Přijměte naše pozvání a vydejte se na cestu prostorem a časem magickými světy Grévin Praha, kde se nečekaná setkání stávají skutečností. Odhalte tajemství slavných, staňte se partnery hvězd a zažijte nový rozměr zážitku s mobilní aplikací Grévin Praha, která se stane vaším osobním průvodcem! Katy Perry se bude nově těšit na setkání v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha.

Katy Perry mikrofon

Katy Perry – Chained To The Rhythm feat Skip Marley:

O muzeu Grévin Praha
Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s českými i světovými legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. Díky originálnímu scénografickému ztvárnění se návštěvníci stávají svědky neočekávaných setkání, součástí dávné i nedávné historie a partnery hvězd filmového i hudebního průmyslu. V muzeu Grévin nejde zdaleka jen o přehlídku voskových osobností. Scénografie do detailu ilustruje dobu a dodává celému zážitku realistický nádech umocněný hudbou a světelnými efekty. V přízemí muzea si mohou návštěvníci po prohlídce odpočinout v Café Grévin. Grévin Praha je interaktivním muzeem a úchvatným místem pro trávení volného času, kde se široká veřejnost může vzdělávat i bavit ve společnosti celebrit.

Foto: Grévin Praha