Jiří Korn si pořídil hodinky za čtvrt milionu!

Už ve čtvrtek 22. května 2014 se slavnostně otevřou brány největšího hodinářství ve střední Evropě, prodejny Koscom, která se nachází v pasáži Florentinum na Praze 1. Během dne si bude moci hodinek všech možných značek včetně několika desítek unikátních kousků, ale také hodinky s vodotryskem, které zákazníky zaujmou před vchodem do prodejny a dále také monopost Formule 1 a další atrakce včetně různých soutěží, prohlédnout veřejnost. Večer se pak slavnostního otevření zúčastní vzácní hosté z řad partnerů i VIP tváří. A luxusní dárek si k pětašedesátým narozeninám nadělil zpěvák Jiří Korn.


V největším hodinářství ve střední Evropě, které se nachází v centru Prahy, si vybral hodinky za téměř čtvrt milionu korun. „Mám narozeniny, ještě docela půlkulaté a to si tak člověk chce udělat radost,“ říká zpěvák. A protože má rád výjimečné a hezké věci, a navíc dobře ví, že k outfitům, na které je mimochodem expert, patří i vhodně zvolené doplňky, rozhodl se pro hodinky. „Vy potřebujete boty a kabelky, my auta a hodinky. Ale samozřejmě i vás, ženy, které jste samy o sobě šperk,“ tvrdí Jirka. A protože je ambasadorem švýcarské značky Perrelet, kterou si oblíbil pro svoji výjimečnost, unikátní technická řešení, jedinečný design a exkluzivní vzhled, bylo jasné, z čeho bude vybírat. Na výběru si dal ale záležet a v prodejně Koscom v pasáži Florentinum strávil poměrně dost času.
„Vybrat si hodinky je docela těžké, protože je jich velká spousta. Když se vám nějaké líbí, musíte si je dát na ruku a trochu si na ně zvyknout. Pak teprve zjistíte, že se vám líbí tak moc, že bez nich nemůžete být. Já už jedny mám, model Perrelet Tourbillon a jsem z nich nadšený. Teď jsem zatoužil po jiném modelu, a tak jsem si nechal od spolumajitele Koscomu Karla Janeby doporučit Perrelet Regulator, které jsou zajímavé tím, že mají retrográdní ukazatel hodin. Je to údajně specifická kombinace, kterou moc výrobců nedělá,“ vysvětluje Korn.


Za svůj život měl zpěvák už velké množství hodinek, ale tentokrát má ty nejšpičkovější. Podle Karla Janeby se k němu skvěle hodí, odpovídají jeho naturelu a způsobu, jakým se obléká. „Ne náhodou jsme si Jirku vybrali za ambasadora značky Perrelet. Nejen, že používají unikátní technická řešení, ale mají také jedinečný design a exkluzivní vzhled,“ dodává Janeba. Zároveň zve na slavnostní otevření prodejny Koscom 22. května, kde budou k vidění nejen Perrelety, ale i další značky a unikátní kousky.
Jiří Korn dělá luxusní značce čest nejenom proto, co již bylo na jeho adresu řečeno, ale také proto, že chodí všude v čas. Respektive, jak říká, na čas chodil kdysi, teď chodí o hodinu dřív. „Ten čas vždycky nějak využiji. Něco se učím, vyřizuji maily, nebo něco dělám na iPadu,“ vypočítává Jiří Korn. A jak využívá svůj volný čas? Jak známo, k jeho velkému koníčku, biliardu, přibyl golf, takže především na greenu. Jaký má handicap, ale prý raději prozrazovat nebude. „Bohužel je ještě pořád vysoký a nechce jít dolů, ale snad se jeho zlepšení ještě dočkám. Věk jde naopak nekompromisně nahoru, ale golf naštěstí ještě hrát mohu. A to je pro mne důležité,“ uzavírá Jiří Korn, kterému nyní vyšlo trojalbum nazvané Co mám v očích s jeho největšími hity.

Foto: Hermína.cz, Supraphon