Habero, koho to objímáš?! Takhle jste kata ze SuperStar ještě neviděli!

Tak tohle jste ještě neviděli! Do startu největší pěvecké show SuperStar zbývá jen několik dní a už teď je jasné, že o dech beroucí momenty nebude nouze! A nepřekvapí vás jen mladí talentovaní zpěváci, ale i samotní porotci. Palo Habera, který si právem vysloužil přezdívku Kat, vůbec poprvé v historii SuperStar během castingů objal soutěžící. A dokonce ne jednu! Palo, co se to s tebou děje?

Palovo objeti_1
Palo Habera proslul svými nekompromisními výroky, které mnozí mladí zpěváci ještě dlouho rozdýchávali. Konstatování typu: „I hluchý ti řekne, že neumíš zpívat,“ jsou pro zpěváka přímo typické. V nové sérii SuperStar se však nekompromisní Kat ukázal i v úplně jiné poloze. Když před porotou nezvládla nával emocí pouze patnáctiletá Kateřina Navrátilová a rozplakala se, Palo ji začal utěšovat: „Katko, nic se neděje.“ Když však ani to nepomohlo, postavil se a mladou zpěvačku objal.

Palovo objeti_6
„To byl první soutěžící, jehož jsem objal v životě,“ konstatoval Palo Habera. Aby ale bylo jasné, že z nemilosrdného Kata se nestane sentimentální porotce, neodpustil si poznámku směrem k porotkyně Kláře Vytiskové a Martě Jandové: „Baby, ale na objímání jste tu vy!“ Během castingů se však v jeho náručí ocitla i jiná mladá dáma. „Palo je stále stejný, jak ho známe, je přímý a nekompromisní, vždy si řekne, co si myslí. Vypadalo to tak, že to objetí překvapilo i jeho,“ prozradil zdroj ze zákulisí show.

Palovo objeti_5 Palovo objeti_4

Nová SuperStar startuje na Nově už tuto neděli 30. srpna ve 20.20 hodin.

Foto: TV Nova

FB_post_chalupari