Gabriela Lašková odchází na mateřskou. Už vysílala naposledy

Co nevidět ji čeká porod! Moderátorka Zpráv na Primě Gabriela Laškovou vysílala v pondělí s Romanem Šebrlem naposledy před mateřskou dovolenou. Na rozloučenou od svého parťáka dostala nádhernou kytici a v jednu chvíli bylo vidět, že se jen těžko brání slzám. Prima také z archivu zveřejnila i fotografii, když Gabriela na Primě v červnu 2014 s Romanem začínala.

HML_0053

Gábi dovol, abych ti poděkoval za mnohaleté partnerství,“ rozloučil se se svojí kolegyní Roman Šebrle. Děkuju, to mi děláte naschvál, moc děkuju a budu se na diváky těšit, až se vrátím,“ říkala se slzami na krajíčku Gabriela Lašková.

Jak dlouho bude mimo Zprávy a televizní obrazovky? Zatím je všechno hodně otevřené. Kdy se vrátím, závisí na malém. Ráda bych do práce brzy opět naskočila, protože je flexibilní a dá se toho při ní hodně zvládnout, ale nechci, aby to bylo na úkor miminka,“ prozradila Gábi.

HML_0127

Pro chlapečka už mají vybrané i jméno. Jaké konkrétně, to zatím s manželem Filipem neprozradili. Jejich první miminko se má narodit v březnu. Jak my potřebujeme kluka. Milovala bych samozřejmě i holčičku, ale ultrazvuky mluví za vše. Je tam. A to hlavní, malý krásně roste, cumlá si spokojeně palec a moc rád o sobě dává vědět,“ směje se Lašková.

Roman a Gabi 29. 6. 2014

Od 29. června 2014, kdy Gábina moderovala Zprávy poprvé společně s Romanem Šebrlem, uběhlo rovných 1338 dní a ve zpravodajském studiu byla stovky hodin. Přiznala, že na začátku moderování bojovala s velkou nervozitou. Dříve jsem byla schopná se vynervovat dopředu způsobem, že pak jazyk zakopával, slova se vytrácela a na moderování jsem se nedokázala v klidu soustředit. Od té doby, co jsem těhotná, si říkám, že jsou daleko horší věci a dokážu brát to trochu s nadhledem,“ směje se Gabriela Lašková.

Gabi kytka 2

Foto: TV Prima