Exkluzivní foto: Petr Novotný se vrací i se svými legendárními převleky!

Pompézní šlechtic s konkubínami, natěšený skaut, ale také slepice. Vzpomínáte na neskutečné scénky baviče a moderátora Petra Novotného? Na jeho převleky, které parodovaly slavné osobnosti, ale třeba i zvířátka? Vrátí se znovu na televizní obrazovku!


A to s plejádou nejslavnějších osobností českého šoubyznysu v těch nejneuvěřitelnějších scénkách. Klenoty české televizní zábavy budou moci diváci vidět a zavzpomínat už od pátku 22. února 2013, kdy se přesně ve 14 hodin spustí nová televizní stanice Telka.

Co je Telka?
Nejúspěšnější multimediální společnost na českém trhu Nova Group připravila pro své diváky další novou televizní stanici Telka. Nová televize přinese do domácností tu nejlepší zábavu, kterou už nikde jinde nenajdete. Na co se můžete těšit? Na to nejlepší, co TV Nova za devatenáct let své historie kdy odvysílala:
• Na legendární zábavu.
• Na nezapomenutelné hlášky.
• Na oblíbené tváře.
• Na populární soutěže, ve kterých se hrálo – a vyhrávalo.
• Na nejúspěšnější seriály.
• Na všechny ty pořady, které jste milovali.
A mnoho dalšího…

Telka je zkrátka plná toho nejlepšího, co se na televizní obrazovce urodilo. Užijte si zlaté okamžiky, které se staly synonymem pro televizní zábavu a které baví dodnes!
Tu nejlepší zábavu si naladíte bez problémů u vás doma.

Jak naladit?
Telka bude šířena pozemním digitálním vysíláním v multiplexu 4 a zároveň je určena pro volné šíření v programové nabídce satelitních, kabelových a IPTV operátorů společně s TV Nova, Nova Cinema, Fandou a Smíchovem.

Co na Telce najdete?
Podívejte se, co všechno vám Telka nabídne! Telka je televize plná pořadů a seriálů, které jste milovali. Prožijte znovu horké chvíle soutěžících v pořadech Riskuj! s Janem Rosákem nebo Kolotoč s Pavlem Poulíčkem. Připomeňte si výstřední kostýmy skvělého baviče Petra Novotného v Dobrotách a Novotách.
Zavzpomínejte na osudy hrdinů oblíbených seriálu Pojišťovna štěstí, nebo Ulice, která poběží na Telce od samého začátku. Užijte si nezapomenutelné hlášky a scénky v zábavních showČundrcountry show, nebo Zlatá mříž. Telka přinese do vašich obýváků to nejlepší, co televize Nova za devatenáct let své historie kdy odvysílala.

Zábavné vědomostní soutěže:
Riskuj!, Kolotoč, Rychlý prachy

Zábavné estrády s českými osobnostmi:
Zlatá mříž, Hogo-fogo, Čundrcountry show, Novoty

Zábavné talk show:
Zlatíčka, Horoskopičiny, Rande, Čtveráci, Politické harašení

Seriály:
Pojišťovna štěstí, Policajti z předměstí, Ulice, Ordinace
a mnoho dalšího…

Foto: TV Nova