Show Jana Krause – Tomáš Hanák, Kateřina Tučková a René Franěk

Herec Tomáš Hanák, spisovatelka Kateřina Tučková a ředitel soukromé ZOO René Franěk se představí v další Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 22. února od 22.20 hodin na Prima family.

Tomáš Hanák – herec a moderátor, scenárista, textař, zpěvák skupiny MTO, nižborský radní a v blízké budoucnosti i hostinský, aktuálně hraje ve filmu Martin a Venuše, který bude mít premiéru v březnu 2013.
Kateřina Tučková – úspěšná česká autorka beletrie. Debutovala novelou Montespaniáda. Následoval román Vyhnání Gerty Schnirch, za který získala v roce 2010 čtenářskou cenu Magnesia Litera. Její třetí kniha Žítkovské bohyně o fenoménu výjimečných žen z oblasti Bílých Karpat, nedávno zvítězila v hlavní kategorii Českého bestselleru – Česká beletrie pro dospělé.
René Franěk – zakladatel a ředitel soukromé ZOO Chleby, která má v současnosti řádově desítky různých zvířat, exotickými počínaje až po typicky česká domácí zvířata. Na natáčení přijde pan ředitel se dvěma zvířaty ze své ZOO, jedním z nich je papoušek Ara, kterému říkají Aruna a jenž je momentálně platonicky »zamilovaný« do paní ředitelové.

Foto: TV Prima