Emma Smetana moderátorkou nejsledovanější zpravodajské relace v Česku!

Divácky oblíbená moderátorka Nočních Televizních novin Emma Smetana po necelém roce působení na obrazovkách TV Nova posílí tým moderátorů hlavního zpravodajského pořadu. Diváci ji poprvé v Televizních novinách uvidí v pátek 28. června v 19.30 hodin.


Zpravodajskými relacemi provádí Emma diváky od 22. srpna loňského roku. Nejčastěji moderovala Noční Televizní noviny a věnovala se reportérské práci, kterou bude vykonávat i nadále.
„Jsem rád, že se Emma Smetana připojí k moderátorům hlavní zpravodajské relace skupiny Nova. Vážím si její profesionality a všeobecného přehledu, který získala během své dosavadní kariéry a také v průběhu několikaletého pobytu v zahraničí. Věřím, že její zkušenosti přispějí k ještě vyšší divácké oblibě Televizních novin,“ říká ředitel skupiny Nova Jan Andruško.


„Jsem poctěna tím, že mi TV Nova vyjádřila podporu a svěřila mi moderaci Televizních novin. Vnímám to jako ocenění mé dosavadní moderátorské i reportérské práce a moc se na tuto výzvu těším. Neméně zásadní pro mě je fakt, že budu i nadále působit jak v Nočních Televizních novinách, které mi za devět měsíců přirostly k srdci, tak v terénu coby reportérka,“ dodává Emma Smetana.


Emma má české a francouzské občanství, kromě češtiny mluví plynně dalšími pěti jazyky. V roce 2011 získala dva magisterské tituly – na pařížském institutu politických věd v oboru Evropské záležitosti a na berlínské univerzitě FU Berlin v oboru Politologie a mezinárodní vztahy. V médiích se začala pohybovat před šesti lety, kdy nastoupila na stáž do francouzského deníku Liberation. Ve volném čase se nejvíce věnuje hudbě.
Poprvé se Emma Smetana představí v Televizních novinách už zítra, v pátek 28. června v 19.30 hodin.

Foto: TV Nova