Do Ordinace dorazí tajemný mladý lékař… Hraje ho Vladislav Plevčík

Poslední novou postavou, která se divákům Ordinace v růžové zahradě 2 představí na Voyo po Novém roce, je Vladislav Plevčík. Do Kamenice přichází jako schopný mladý lékař Braňo, který ovšem nevyniká pouze odbornými znalostmi. Je totiž na tajné misi – jeho úkolem je co nejlépe zapadnout mezi kolegy v nemocnici, aby mohl splnit něco, o čem ví jen on a ještě jedna jemu blízká osoba. Příznivci Ordinace se tedy mohou těšit na to, že se díky jeho přítomnosti dočkají vzrušení, dramatických dějových zvratů a napínavé hry na kočku a myš.

„Braňo je někdo, kdo dokáže klamat tělem. Navenek milý a ochotný, uvnitř má však ukryté i temnější vlastnosti. Ty jej občas ovládnou natolik, že je schopen udělat něco, co není zcela v souladu s lékařskou etikou ani zákonem. Divák ovšem postupem času pochopí, že Braňo za toto své chování tak docela nemůže, že je důsledkem manipulativní výchovy a nezdravého rodinného nastavení, které přetrvává do jeho dospělosti,“ představuje svou postavu herec Vladislav Plevčík. A s úsměvem dodává: „I když se později ukáže, že není tak zápornou postavou, jak se zdálo, jsem rád, že ho pouze hraju, že nevycházím z vlastní povahy a osobního nastavení. Braňo a já jsme docela jiní. Natáčení je zatím skvělé, je mi ctí, že jsem se stal součástí legendy jménem Ordinace v růžové zahradě 2.“

„Věřím, že Vladislav a jeho herecký talent nadchne diváky stejně jako nás během kamerových zkoušek. Když jsme ho viděli, okamžitě nám bylo jasné, že právě on musí hrát Braňa. Na Slovensku je již Vladislav divadelní hvězdou a hádám, že se brzy stane i žádaným filmovým a televizním hercem. Třeba právě díky Ordinaci. A určitě se bude hlavně divačkám líbit,“ říká k angažmá mladého Slováka kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Třicetiletý Vladislav Plevčík účinkoval například v české komedii Přes Prsty, slovenském dramatu Únos nebo v seriálu Specialisté. Je ve stálém angažmá bratislavského Divadla Nová scéna, kde se hraje, zpívá a tančí hlavní role hned v několika muzikálech.

Foto: TV Nova