Dáda Patrasová zhubla již 10 centimetrů!

Přišlo jaro a královna dětských srdcí Dáda Patrasová se rozhodla zhubnout nejen na léto do plavek. I když je stále velmi půvabná a 55. narozeniny, které oslavila před pár dny, by jí rozhodně nikdo nehádal, chce Dáda potěšit svého manžela Felixe Slováčka sexy postavou, která malinko dostala zabrat díky zdravotním potížím, jež jí pořádně trápily v posledních dvou letech. „I to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla hubnout zdravě v Hypoxi studiu Snella, do kterého mě přivedla Naďa Konvalinková. Když mi popisovala, jak to úžasně funguje, tak jsem prostě neodolala a musela to také vyzkoušet,“ usmívá se sympatická Dáda. A přiznává, že po pár týdnech, kdy chodila do studia třikrát týdně na pouhou jednu hodinu, má v některých partiích už skoro o deset centimetrů méně!


Hypoxistudio Snella je jediné studio v Praze a dokonce i v Čechách, které své návštěvníky a nejedná se jen u ženy, navštěvují ho i muži, velmi šetrným způsobem zbavuje nejen podkožního tuku, ale hlavně tuku útrobního, který nás zdravotně nejvíce ohrožuje. Důležité je, že ubývají především centimetry a to na místech, kde to ženy nejvíce potřebují – to znamená oblast bříška, boků, stehen a zadečku. Změnit konfekci o jednu až dvě velikosti není díky Snelle problém. Postava se zpevní a navíc likvidujete i celulitidu.
„V přístrojích dochází k přetlaku a podtlaku a všechno probíhá ve vakuu. Vím, že existují obdobná zařízení, ale ve Snelle používají rakouské přístroje určené i lidem se zdravotními problémy, kteří nemohou vynakládat velké fyzické výkony. Samozřejmě mají tam i přístroje pro muže a ženy, kterým přiměřená fyzická námaha nedělá problém. Příjemné je, že se zaměřují na střední a starší generaci lidí, kteří chtějí se sebou něco dělat a náročné sportovní výkony pro ně nejsou to pravé. Ale Snellu navštěvuje i moje dcera, která hubnout nepotřebuje, ale měla problém s kolenem po úraze na lyžích a Hypoxitrainer jejím kolenům vyloženě prospívá. Chodí sem i muži a to hlavně schazovat bříško. To vše se nabízí v intimním prostředí klimatizovaného studia, kde každý má osobně nastavené hodnoty terapie v závislosti na zdravotním stavu a tělesné kondici. A co je důležité? Nenastává jo-jo efekt a terapie se tak stává startem pro zdravé hubnutí,“ řekla TopVip.cz Dáda s tím, že navíc každý bere proceduru o samotě a nekoukají na něj další lidé, jako například při cvičení v posilovně či fitku.


A na hypoxi přístroje pěje Dáda jenom samou chválu: „Po operaci krční páteře mě tyto přístroje maximálně vyhovují. Nenamáhám klouby, které by třeba v posilovně trpěly a výsledek je vidět. Líbí se mi nejen přímo cílené odbourávání přebytečného tuku, zpevnění postavy, řešení celulitidy, která řadu žen velmi trápí, ale i zdravotní efekt terapie. Dochází k urychlení metabolizmu a rychlejší cirkulaci krve, takže přináší úlevu lidem, kteří mají problém s krevním oběhem, bolestmi kloubů, otoky nohou, cévní a žilní problémy i to jsou důvody proč studio navštěvovat.“ Výsledky v podobě mizejících centimetrů jsou prý vidět již po několika návštěvách. Jedna kůra představuje deset hodinových návštěv ve Snelle, při kterých se nejen hubne, ale i báječtě relaxuje.
Více infa: www.snella.cz

Foto: www.snella.cz