Bilina odjel ze ZOO a Pecháčková ronila slzy

Pojede, nepojede, pojede, nepojede… To poslední dobou řešil Adam Hruška v podání Šimona Biliny – a nakonec se zadařilo a on pojede! Pojede hledat své rodiče do Amazonie, protože se ukázalo, že s jejich úmrtím to může být úplně jinak, než jak se před lety dozvěděl.

Rodina Novotných pomůže Adamovi sehnat letenky do Amazonie, protože, jak se zdá, cesta tam je téměř nemožná. Jenže Alice (Sabina Laurinová) se Sidonií (Jana Švandová) zatlačí a soukromá letenka je na světě. Rychle sbalit tašku a rozloučit se se svou velkou láskou Michaelou Pecháčkovou coby Sid. Letiště nedaleko Dvora Králové tak zažilo romantiku jako hrom. „Z pohledu Sid mi to přišlo hodně dojemné. Přece jen jí odjíždí láska až do Amazonie, neví, kdy se vrátí, a má strach, aby se mu nic nestalo,“ prozradila Michaela Pecháčková v okamžiku, kdy Šimon nasedl do letadla – a stále měla v očích slzy.

„Je to pro mě jako Míšu asi stejně dojemné jako pro Sid. Možná bych brečela ještě víc. Přece jen – když ti ten druhý odjíždí, a nevíš, kdy se vrátí… K tomu strach, aby se něco nestalo… Ale jsem ráda, že jsem nemusela tolik brečet. Plakala jsem za pomoci slziček, ale pár jsem tam měla i svých. Dala jsem do toho emoce,“ usmívala se už herečka, protože věděla, že jakmile její kolega dosedne, je řada na ní. „To víte, že jsem si let nenechala ujít a hned jsem nasedla. Bylo to skvělý!“

Kvůli odletu Adam na pár týdnů ze seriálu zmizí, ale rozhodně nezmizel Šimon ze života Michely. „Se Šimonem jsme v kontaktu byli pořád. Psali jsme si, viděli jsme se, a nejen na autogramiádách pro fanoušky seriálu ZOO.“

Takže když se tihle dva nevídali na place, kontakt rozhodně neztratili. A jak se bude dařit Sid, když bude bez Adama? „Bude smutná, bude se bát, bude se ale i smát,“ prozrazuje Pecháčková a naznačuje, že občas za to bude moci také nový fotograf Filip Janda.

Foto: TV Prima