„Lásky se nenajíte,“ utřela Pazderková Krause!

Herečku Ivu Pazderkovou proslavila postava »blbé blondýny« ze známé stand up comedy show. „Jste stále ráda blbou blondýnou?“ uvítal ji Jan Kraus ve své televizní show. „V prvé řadě bych chtěla, aby mě lidi znali jako herečku,“ rázně mu odpověděla Iva. Ve studiu si však podle moderátora nějak hraje na něžnou jemnou blondýnku. Jak se ale dozví, prý je to trémou – a to ještě větší, než když známá herečka usedla na červenou pohovku před lety poprvé.


„Nedávno jste v nějakém pořadu brebentila o tom, jestli partneři svým partnerkám nosí nákupy. Dnes už je jiná doba, nemám pocit, že ženy jsou upozaděné. Znám spoustu silných, úspěšných a šťastných žen,“ načne zajímavé téma Jan Kraus. Podle herečky už muži v dnešní době naštěstí mají povědomí o rovnoprávnosti. „Navíc si myslím, že ženské pohlaví je lepší,“ netají se Iva svým názorem.
„Rovnoprávnost je jinde, než že se budou partneři domlouvat, jak se budou dělit o domácí práce,“ poučí ji Jan Kraus. „Pro mě je důležité, aby byl domov prodchnutý láskou, a ne aby byl uklizený,“ konstatuje. „Jenže lásky se nenajíte,“ kontruje Iva. „Máte paní na uklízení, pizzu si můžete objednat, občas se tedy jen lživě vžíváte do pozice utiskované ženy,“ nenechá se odbýt moderátor. Podle něj musí soužití s Ivou být pro jejího partnera pěkná dřina. A o čem dál si povídala herečka Iva Pazderková a moderátorem Janem Krausem? A jak vůbec vypadá rovnoprávnost pohlaví? To všem se dozvíte v premiérovém dvacátém devátém díle Show Jana Krause v pátek 18. března ve 21.50 hodin na Primě.

Foto: TV Prima