Sofian Medjmedj přichází s letním singlem VMBR

Mladý  zpěvák Sofian Medjmedj vypouští letně laděnou novinku s názvem VMBR (Věř mi budeš ráda), na níž autorsky spolupracoval s rapperem Reginaldem. Melodickou píseň s úderným beatem doprovází tzv. city lights videoklip, který vznikl v režii Patrika Soldána.

Díky chytlavé melodii, pozitivnímu vibu a moderní produkci v podání vyhledávaného producenta Lukáše Chromka, má ambici stát se letošním summer hitem. „Ze všech písniček, který mám jsem se v téhle našel úplně nejvíc. Co se týče stylu, zpěvu, beatu,… . Díky tomuhle tracku vím, jakým směrem se chci vydat a jaký fresh (pop) sound chci do ČR přinést,“ popisuje píseň Sofian.

Stylově pojatý videoklip zachycuje zážitky mladého páru v žáru letní noci. Režisér vsadil na neonové barvy, které jsou trendy a videu dodávají kouzlo i milostnou atmosféru. Náladou se celkově propojuje se samotným singlem.

Spolupráce Sofiana a Reginalda vznikla již dříve, kdy se Sofian objevil ve featu úspěšné skladby Easy Easy, která má přes 1,5 zhlédnutí na YouTube a milion přehrání na streamovacích službách. Reginald k novince VMBR uvedl: „Na songu mě nejvíc baví jeho retro vibe ve spojení s moderními zvuky, což i poslední dobou hodně definuje sound světových hitů. Mám radost, že se nám podařilo VMBR dotáhnout tam, kde je a věřím, že bude fanoušky bavit.“ Oba společně vystupují také na právě probíhajícím turné skupiny PSH s názvem Pobřežní hlídka tour 2020.

 

Na klip se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b-IUEoqwrIg

 

Facebook: https://www.facebook.com/sofianmedjmedjofficial/

 

Instagram: https://www.instagram.com/sofianmedjmedj/

 

 

O Sofianovi:

Sofian Medjmedj je mladý český popový zpěvák s přesahem do r´n´b, ale jeho tvorba je pestrá směs různých žánrů. Svou hudební kariéru odstartoval ve studiích Abbbey Road, kde natočil singl s Benem Cristovao jako vítěz výzvy Vodafone #JETOVTOBĚ. A skutečně v něm něco je! Oslnivý přirozený talent a velký potenciál. Sofian se pro hudební podia doslova narodil. V soukromí skromný pokorný kluk to totiž na podiu dokáže pěkně nakopnout a díky svému feelingu, živelné jiskře a strhující energii si okamžitě získá přízeň publika.

 

Foto: Odehnal Photography, Daniel Holan