Skupina Hurts vydá v březnu album Exile

Skupina Hurts zveřejnili tracklisting svého druhého alba Exile, které vyjde 11. března 2013. O den dříve, tedy 10. března, vyjde jejich nový singl Miracle, který měl světovou premiéru 4. ledna v ranní show Huwa Stephense na BBC Radio 1, kdy Hurts uvedl jako „jednu z nejúžasnějších kapel světa“. Minulý týden skladbu hrál i Zane Lowe ve své show a řekl: „Moc se nám tato skladba líbí, je to prostě Zázrak. Kvalitně napsaná a brilantně zprodukovaná.“


Album Exile, následovník debutového alba Happiness z roku 2010, je již nyní k objednání na iTunes, přičemž skladbu The Road dostanou fanoušci zdarma již nyní. Happiness vstoupilo do UK album chart na 4. místě se svými více než 25.000 prodanými nosiči, čímž se Hurts stali nejrychleji prodávanou novou britskou kapelou roku 2010. Nyní je prodáno více než dva miliony kusů po celém světě, Happiness se dostalo ve čtrnácti zemích do TOP10 iTunes, včetně 1. místa v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Finsku a Lucembursku. Ve Velké Británii a Rakousku navíc získalo zlaté ocenění, dvě double platiny patří Finsku a Německu. Kapela prodala více než 250.000 vstupenek na své turné.
Hurts se v této chvíli intenzivně připravují na letošní, již nyní téměř vyprodané, evropské turné, které proběhne během března a dubna. To bude následovat po dvou taktéž beznadějně vyprodaných velkých show v Londýně a Berlíně. Hurts přivítáme i v České republice, a to konkrétně 28. března 2013 v pražském Lucerna Music Baru.

Tracklisting alba Exile:
1. Exile
2. Really confident Miracle
3. Sandman
4. Blind
5. Only You
6. The Road
7. Cupid
8. Mercy
9. The Crow
10. Somebody To Die For
11. The Rope
12. Help

Podívejte se na videoklip k singlu Miracle:

Foto: Sony Music