Patricia Gibneyová – Andělé smrti

Napínavý, znepokojivě temný a do děsivých podrobností propracovaný thriller. V katedrále je nalezena zavražděná žena a o několik hodin později je objeven oběšený muž. Oba mrtví mají na vnitřní straně stehna stejné, amatérsky udělané tetování. Ti dva měli cosi společného, jenže co?

Případu se ujímá inspektorka Lottie Parkerová a stopy ji zavedou do kláštera svaté Anděly, bývalého dětského domova, nešťastně propojeného s minulostí její vlastní rodiny. Zatímco si inspektorka začíná uvědomovat souvislost mezi současnými oběťmi a nevyřešenými dávnými vraždami, ztratí se dva dospívající chlapci. Lottie musí najít vraha dřív, než znovu zaútočí. Jenže nevystavuje kvůli pátrání smrtelnému nebezpečí i své vlastní děti?

Čte Lukáš Hlavica.

 

Patricia Gibneyová

Andělé smrti

Cena: 2CD-mp3: 399 Kč

Celkový čas 15 hodin 27 minut

Čte Lukáš Hlavica

Audiokniha vznikla ve spolupráci s Euromedia Group, a. s.

 

 

O autorce:

Spisovatelka Patricia Gibneyová žije v Mullingaru, městě obklopeném mnoha je­zery, které se nachází v samém srdci Irska. Je matkou tří dětí. Když jí před několika lety zemřel její manžel Aidan, vyrovnat se s jeho smrtí jí po­mohlo – a stále pomáhá – psaní.

Vydala dětskou knížku Spring Sprong Sally. Poté se pustila do psaní kriminálních thrillerů s inspektorkou Lottie Parkerovou. První kniha Andělé smrti (v originále The Missing Ones) z roku 2017 se stala bestsellerem, anglické verze se prodalo přes 500 000 výtisků. Dále u nás vyšly další díly Ukradené životy, Stará tajemství a Nebezpečná místa.

 

Foto: www.radioteka.cz